„Epicenter” i „Veres” nie wyłoniły najsilniejszego w pierwszym meczu play-offów o miejsce w UPL

Rewanż odbędzie się 2 czerwca.< /p>< p>Epicenteri Veres zremisowali w pierwszym meczu baraży o prawo do gry w ukraińskiej Premier League (UPL)< /strong> sezon 2024/25. Mecz na stadionie Lewego Brzegu w Kijowie zakończył się wynikiem 1:1.

Przedstawiciel I Ligi objął prowadzenie w 28. minucie meczu – Władysław Moroz strzelił.

Jednak Epicenter nie zdołał utrzymać zwycięstwa. W drugiej połowie „Wieres” odbił się – w 80. minucie Nikołaj Gaiduchik wyrównał.

Recenzja meczu „Epicentrum” – „Wieres”

Zostanie dodane wkrótce.

Rewanżowy mecz pomiędzy drużynami odbędzie się w niedzielę 2 czerwca na stadionie Avangard w Równem. Rozpoczyna się o godzinie 17:00. Zwycięzca dwumeczowego pojedynku kolejny sezon spędzi w UPL.

Pamiętajcie, że o drugi bilet do elitarnej dywizji zagrają Obolon i Left Bank.

Pamiętajcie , na podstawie wyników sezonu 2023/24 Do I ligi spadły dwa najgorsze kluby UPL, Minaj i Metalist 1925. Z kolei automatyczny awans w wybranej klasie dla „Karpat” i „Inguletów”.