Site icon GEO Polityka

Smell My Dust: jak pachną perfumy Nissana

Poczuj mój kurz… Dzherelo: Instagram

Japoński producent samochodów Nissan wypuścił oryginalne i nieco dziwne perfumy. Zapach nazywa się „Smell My Dust” – mówi WomanEL.

Według Top Gear Nissan współpracował z laboratorium perfum w Szanghaju, aby ożywić niezwykły zapach. Dokładny skład nie jest znany, powstał z drobin pyłu spod kół.

Niesamowity zapach inspirowany sportami motorowymi … Źródło: Instagram

Smell My Dust pachnie kwiatami wiśni i choć może to zabrzmieć dziwnie, męczy. Aromat zawiera górne nuty gałęzi wiśni i rozmarynu połączone z palonym cukrem i nutami drzewnymi. Rezultatem jest niepowtarzalny zapach, który trudno pomylić z innymi perfumami.

Nowy zapach Zespół Nissan Formula E łączy zapach kwiatu wiśni, kwiatu zdobiącego samochody, z zapachem opon samochodu wyścigowego Nissan e-4ORCE 04, tworząc niesamowitą kombinację – zauważył Nissan.

Nissan nie zdradza, jak zdobyć butelkę, ale jej ogłoszenie zbiega się z odbywającymi się w Szanghaju zbliżającymi się wyścigami Formuły E. Po raz pierwszy seria pojazdów elektrycznych zawita do Szanghaju i Nissan ma nadzieję przyciągnąć dodatkową uwagę swoim nowym zapachem.

Wcześniej rozmawialiśmy o zapachu dla tych, którzy kochają niespodzianki: kto jest nowa twarz Jo Malone.

Źródło informacji

Exit mobile version