Site icon GEO Polityka

Nicki Minaj została aresztowana w Amsterdamie: powód jest znany

Nikki Minazh. Zdjęcie: Instagram

Amerykańska artystka rapowa Nicki Minaj znalazła się w centrum skandalu po zatrzymaniu w holenderskim więzieniu Jak dowiedziała się WomanEL, lotnisko Schiphol. Do zdarzenia doszło 24 maja, kiedy policja podejrzewała piosenkarza o posiadanie miękkich narkotyków. Wiadomość ta szybko rozeszła się po internecie, w szczególności podał ją nu.nl, powołując się na źródła.

Według przedstawiciela żandarmerii, pod Amsterdamem zatrzymano 41-letniego rapera , podejrzana o posiadanie konopi indyjskich (marihuany).

Przed aresztowaniem Nicki Minaj transmitowała na żywo na Instagramie, podczas której oświadczyła, że ​​nie ma narkotyków. Po krótkiej rozmowie z policjantem, który poprosił ją, aby wsiadła do radiowozu, piosenkarka odmówiła, twierdząc, że potrzebuje prawnika.

Minaj zamieściła później w mediach społecznościowych kolejny film, na którym komunikuje się z mężczyzna, prawdopodobnie policjant. Polecił sprawdzić jej bagaż. Piosenkarka zapytała, dlaczego jej walizki nie zostały sprawdzone przed załadowaniem do samolotu, na co otrzymała odpowiedź, że bagaż został sprawdzony i teraz należy go otworzyć. W podpisie filmu Minaj oskarżyła policję o próbę zakłócenia kolejnego występu.

Później okazało się, że trawka należała do ochroniarza piosenkarza, który miał pozwolenie na przewóz miękkich narkotyków.

Pomimo incydentu fani mają nadzieję, że trasa koncertowa Nicki Minaj będzie kontynuowana bez przeszkód, a ukochana artystka będzie mogła występować zgodnie z planem.

Dowiedz się także, dlaczego Beyoncé i JAY-Z zostali pozwani.< /p>
Źródło informacji

Exit mobile version