Site icon GEO Polityka

Kijów jest mój: 5 inspirujących kolekcji ukraińskich marek na Dzień Miasta

Kieve mi… Dzherelo: Instagram < /i>

Mój Kijów, majestatyczny i przytulny, wszystko tutaj tchnie pięknem i historyczną estetyką. Mieszkańcy Kijowa przygotowują się do gratulacji swojemu rodzinnemu miastu z okazji 1542. rocznicy jego powstania i szukają wyjątkowych rzeczy, które pomogą wyrazić ich miłość – pisze WomanEL.

TreśćJulW8LESS KolomatskaMust HaveSupport by Poustovit

Dzień Kijowa po raz kolejny przypomina nam, jak ważna jest ochrona i docenianie Twoich dom, rodzina, twoja twierdza. Ukraińskie marki oferują w naszej stolicy własną wizję merchu.

lip

Mój Kijów… Źródło: Instagram

Projektanci marki Jul inspirowali się cichymi uliczkami Podola, kasztanowcami, kostką brukową i Khreshchatyk oraz stworzyli tematyczny drop KYIV LOVER. Obejmuje T-shirty i pojemne bawełniane shoppery. Idealne rzeczy do codziennego wyznawania miłości do Kijowa…

W8LESS

Mój Kijów… Źródło: Instagram Wspaniały i funkcjonalny prezent dla każdego miłośnika miasta. Źródło: Instagram

Z okazji urodzin Kijowa marka W8LESS zaprezentowała w 2023 roku dwie wersje T-shirtów: oversize w kolorze czarno-białym. Ich cechą szczególną był zdigitalizowany i haftowany liść kasztanowca – taki jak ten na drzewie przed butikiem na Gonchara 88.

Kolekcja była limitowana, jednak fanom marki tak się spodobała, że ​​W8LESS zostawiła ją na ten rok. Nowością jest bawełniany shopper, zadrukowany obustronnie. Z jednej strony napis „Kijów 2024”, z drugiej logo marki. To doskonały i funkcjonalny prezent dla każdego miłośnika miasta.

Kolomatska

Mój Kijów… Źródło: Instagram Kolekcja pełna miłości i odporności. Źródło: Instagram

Marka Kołomatska nie odsunęła się i stworzyła kolekcję „at Home”. Dedykowana jest ich rodzinnemu miastu oraz tym, którzy zawsze mają Kijów w myślach i sercach.

Linia biżuterii obejmuje pierścionki, kolczyki i naszyjniki oparte na dwustronnych medalionach z symbolami Kijowa. Przepełnieni miłością i wytrwałością – herb Narbutowa, nasza specjalna litera „Ї”, liście kasztanowca i napis „KYÏV”. Szczególną atrakcją był wisiorek ze zaktualizowanym pomnikiem Matki Ukrainy.

Must Have

Złóż spowiedź w swoim ulubionym mieście „Randka z Kijowem”. Źródło: Instagram

Tematyczny zrzut do Twojego ulubionego miasta „Randka z Kijowem” został stworzony przez ukraińską markę Must Have. Każda kolekcja odzwierciedla niepowtarzalny smak Kijowa i jego dziedzictwo kulturowe.

W ofercie znajdują się T-shirty, shopperki i czapki z wizerunkami odwiecznych symboli Kijowa: kolejki linowej, lodów kasztańskich, koloru kasztanowego i legendarnego ciasta. Czapki z daszkiem oznaczono datą założenia miasta, symbolem jego wieczności i stabilności w czasie.

Wsparcie Poustowita< /h2> Zjednoczenie lewego i prawego brzegu Kijowa, bo się odzwierciedlają. Źródło: Instagram

Nowy drop marki poświęcony jest mostom Kijowa. Pierwszym z tej kolekcji jest most metra Rusanovsky. Projekt obrazu na czarno-białych koszulkach stworzyła graficzka Maria Prokopenko.

Połączyła mosty z testami Rorschacha, aby podkreślić, że dla każdej osoby kolektyw i codzienność są osobiste w w tym samym czasie. Również dzięki symetrii testu Rorschacha pojawiają się znaczenia – jedność lewego i prawego brzegu Kijowa, ponieważ odbijają się one nawzajem.

Wcześniej rozmawialiśmy o półcyfrowych dżinsach od FFFACE.ME : ubrania, które łączą dwie rzeczywistości.

Źródło informacji

Exit mobile version