Site icon GEO Polityka

Gwiazda Doctor Who Millie Gibson miała na sobie sukienkę ukraińskiej marki

Sesja zdjęciowa dla Numéro z Millie Gibson potwierdziła aktualność stylu boho Wsparcie urodzin 2024 dla ukraińskich projektantów na arenie międzynarodowej. Dzherelo: instagram.com/milliegibbo

Brytyjska aktorka Millie Gibson, która zyskała sławę dzięki głównej roli w serialu Doktor Who?, została twarzą najnowszego numeru holenderskiego magazynu Numéro. W czarno-białej sesji zdjęciowej 19-letnia artystka pokazała elegancką stylizację ukraińskiej marki Bevza, pisze WomanEL. 

Na tę sesję styliści wybrali balonową sukienkę z kolekcji wiosna-lato 2024. Długa sukienka podkreślająca figurę w linii klatki piersiowej i posiadająca niewielkie rozcięcie w dekolcie tworzy wyrafinowany i stylowy wygląd. Gibson uzupełniła swój wygląd masywnymi bransoletkami i kolczykami z piórami, które dodały akcentu boho i podkreśliły jej naturalne piękno. 

Millie Gibson pozuje w sukience ukraińskiej marki Bevza dla magazynu Numéro. Źródło: instagram.com/milliegibbo

Ten wybór odzieży nie tylko odzwierciedla trendy w modzie, ale także pokazuje wsparcie dla ukraińskiej marki Bevza, która zyskuje popularność na arenie międzynarodowej dzięki unikalnym wzorom i wysokiej jakości produktom. Koszt takiej sukienki na oficjalnej stronie marki to 605 euro, co czyni ją pożądanym elementem garderoby wielu fashionistek.

Sesja zdjęciowa Numéro była wyraźnym potwierdzeniem aktualności stylu boho w 2024 roku, a także pokazała, jak harmonijnie można łączyć nowoczesne ubrania z trendami z klasycznymi elementami. Millie Gibson po raz kolejny pokazała swój elegancki gust i umiejętność bycia ikoną stylu.

Przy okazji, wczoraj Heidi Klum przymierzała na czerwonym dywanie szykowną sukienkę ukraińskiej marki.

Źródło informacji

Exit mobile version