Site icon GEO Polityka

Nowy wojownik Kościoła: Witalij Kozłowski ochrzcił syna

Witalij Kozłowski i Julia Bakumenko zorganizowali prywatną ceremonię chrztu syna w i Kijowie. Dzherelo: instagram.com/vkozlovsky_music

Witalij Kozłowski i Julia Bakumenko zorganizowali tajny chrzest swojego pierworodnego w klasztorze św. Michała o Złotych Kopułach w Kijowie. Nawet pomimo chęci utrwalenia w szczególności tego wydarzenia, jedna ze fotografii została już udostępniona publicznie, dzięki duchownemu Aleksandrowi Barichce, pisze WomanEL. 

Na swoim prywatnym blogu ksiądz odnotował, że dziecko, któremu nadano imię Oskar, zostało nowym członkiem Kościoła Krzyżowego. Na zdjęciu, które pojawiło się w Internecie, widać, jak gwiazdorscy rodzice Witalij i Julia w białej haftowanej sukience trzymają na rękach swojego synka.

Jak dotąd para nie podzieliła się tym radosnym wydarzeniem ze swoimi obserwatorami na Instagramie, ale fani nie mogą się doczekać oficjalnych komentarzy od nich. Istnieje jednak możliwość, że para będzie chciała ukryć to wydarzenie przed opinią publiczną. 

Witalij Kozłowski i Julia Bakumenko zorganizowali potajemny chrzest swojemu synowi Oskarowi. Źródło: instagram.com/olexandr_barychka

Nowy wojownik Kościoła Krzyżowego. Czekałem na Oscara” – skomentował chrzest ksiądz.

Przypomnijmy, że Witalij Kozłowski i Julia Bakumenko przez wiele lat utrzymywali wielką tajemnicę na temat swojego związku. Oficjalnie zaręczyli się w grudniu ubiegłego roku, a niedawno zostali szczęśliwymi rodzicami małego Oskara.

Przy okazji, Witalij Kozłowski niedawno pokazał, jak jego ukochana karmi dziecko piersią.

Źródło informacji

Exit mobile version