Site icon GEO Polityka

Pozytywnie zwróciła się do niego publicznie jego nowa dziewczyna

Nowy rozdział powieści Julii Sachniewicz Pozytywność wyłania się z niedokończonego dna. Dzherelo: instagram.com/juli_sakhnevych

W ubiegły weekend ukraińska tancerka i uczestniczka programu „Dancing with the Stars” Julia Sakhnevich zrobiła niesamowity krok, który zadziwił fanów piosenkarza Aleksieja Zavgorodniego, lepiej znanego jako Positive. Sachniewicz po raz pierwszy publicznie wyznała ukochanemu swoje uczucia z okazji swoich 35. urodzin – pisze WomanEL.

W serwisie społecznościowym pojawiła się ciepła publikacja, w której tancerka złożyła najszczersze życzenia. Oprócz wzruszającego tekstu po raz pierwszy pokazali wspólne zdjęcie, na którym czule się obejmują.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Zasługujesz tylko na to, co najlepsze! Tylko do przodu i nigdy do tyłu! I zawsze tam będę

– napisała dziewczyna do Positive.

Nowe wspólne zdjęcie Julii Sachniewicz i Pozytywny. Źródło: instagram.com/juli_sakhnevych

Reakcja sieci:

Niedawno wyszło na jaw, że Positive i Sakhnevich są w związku od trzech lat. Postanowili jednak trzymać swój romans poza zasięgiem opinii publicznej, aż do niedawna, kiedy w zeszłym miesiącu wypuścili wideo z pocałunkami. To posunięcie otworzyło nowy etap w ich związku, dając fanom więcej powodów do radości i pozytywnego nastawienia. Fani wspierali parę i życzyli im szczęścia, gratulując jednocześnie solenizantowi.

Źródło informacji

Exit mobile version