Site icon GEO Polityka

Bitget Wallet uruchamia token BWB na Launchpadzie

Treść sponsorowana Firma Bitget Wallet ogłosiła uruchomienie oficjalnego tokena ekosystemu, które nastąpi 23 maja br. platformę Launchpad.

Według twórców posunięcie to stanowi kamień milowy w zaangażowaniu Bitget Wallet w zrewolucjonizowanie przestrzeni zasobów cyfrowych i zapewnienie użytkownikom niespotykanych dotąd możliwości rozwoju i zaangażowania.

Użytkownicy, którzy w maju dokonali transakcji na kwotę co najmniej 200 USDT na Bitget Swap, natywnej platformie transakcyjnej portfela, będą uprawnieni do wzięcia udziału w publicznej rundzie startera.

„Aby uruchomić token natywny, projekt musi dokładnie i dokładnie rozważyć różne czynniki” – komentuje Alvin Kahn, dyrektor operacyjny Bitget Wallet. „Dokładne zrozumienie unikalnej propozycji wartości projektu na rynku wraz z silną społecznością ją wspierającą to podstawowe wymagania, które należy spełnić przed uruchomieniem tokena. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że warunki te zostały dotychczas odpowiednio spełnione, co doprowadziło nas do tego strategicznego kroku.”

Tokenomika BWB

Token BWB zostanie uruchomiony w sieciach Solana, Ethereum i Base, a całkowita podaż będzie ograniczona do 1 miliarda tokenów. 47% całkowitej dostaw zostanie przeznaczone do skarbu państwa, 10% trafi do inwestorów, a 5% zostanie zarezerwowane na zrzuty przed TGE. BWB można wykorzystać do pokrycia opłat za gaz w wielu sieciach, stakingu i pozwolić posiadaczom na udział w przyszłym portfelu zrzutów Bitget. Token będzie wkrótce dostępny na Launchpadzie.

Wyrzutnia portfela Bitget: demokratyzacja DeFi

Wraz z uruchomieniem Launchpada programiści Bitget Wallet dokładają wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom możliwość lepszego zrozumienia nowych i obiecujących projektów, które zostały dokładnie sprawdzone. W ten sposób użytkownicy nie tylko będą mogli lepiej wykorzystać różne możliwości „niskiego ryzyka i wysokiego zwrotu” w branży DeFi, ale także pozwolą inwestorom detalicznym na śledzenie inteligentnych pieniędzy i trendów w branży.

„Demokratyzacja możliwości inwestycyjnych to ważny cel, nad którym pracujemy, ponieważ umożliwia użytkownikom udział w projektach wysokiej jakości oraz wzmacnia mechanizm uczestnictwa i nagradzania w całym ekosystemie” – mówi Alvin.

Użytkownicy Portfela będą mogli uczestniczyć w rozwoju wiodących projektów bezpośrednio z aplikacji mobilnej Bitget Wallet. Uruchomienie tokena ekosystemu platformy na własnej platformie stanowi kamień milowy w wysiłkach Bitget Wallet mających na celu poszerzenie globalnego zasięgu i pogłębienie zaangażowania klientów.

Bitget Wallet to największy i wiodący portfel Web3 w Azji, z którego korzysta ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie. Oferuje szeroką gamę funkcji, w tym zarządzanie aktywami, inteligentne dane rynkowe, handel swapami, starter, interpretację DApp i przeglądanie. Obecnie obsługuje ponad 100 głównych łańcuchów bloków, setki sieci kompatybilnych z EVM i ponad 250 000 kryptowalut. Bitget Wallet zwiększa płynność, agregując ją na setkach najlepszych DEX-ów i mostach międzyłańcuchowych, umożliwiając płynny handel na ponad 50 blockchainach.

Источник: bits.media

Exit mobile version