Site icon GEO Polityka

Michael van de Popp: „Sprzedałem wszystkie moje bitcoiny, aby zdobyć jeszcze więcej BTC”

Analityk kryptowalut i założyciel MN Trading powiedział, że sprzedał w tym roku wszystkie swoje bitcoiny, aby zdobyć jeszcze więcej BTC . Według eksperta na rynek wkroczył cykl zwyżkowy i należy kupić altcoiny.

Michaël van de Poppe powiedział, że istnieje kilka opcji osiągnięcia bardziej znaczących zysków na Bitcoinie w okresie byka. Analityk zasugerował do rozważenia kilka strategii handlowych.

Jedną z najprostszych metod jest akumulacja bitcoinów, które nabywa się za zyski wypracowane poza rynkiem kryptowalut. Jednak van de Popp wybrał najbardziej ryzykowną metodę – handel altcoinami.

„Sprzedałem wszystkie moje bitcoiny, ponieważ planuję odzyskać więcej jeszcze w tym roku. To cykl byków, nie możemy temu zaprzeczyć” – stwierdził analityk.

Z punktu widzenia tradera altcoiny znajdują się obecnie pod nieuzasadnioną silną presją. Dlatego już czas w nie zainwestować, aby osiągnąć znaczne zyski.

Podkreślił, że wybrał najbardziej ryzykowną metodę, gdyż handluje na rynku od 2017 roku i posiada odpowiednie doświadczenie i wiedzę.

Ekspert przyznał, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni łączna wartość jego portfela spadła o 20%, ale nadal spodziewa się, że w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy osiągnie zysk w bitcoinach na poziomie 300-900%.

Należy pamiętać, że 30% jego portfela to eter, a pozostałe 70% jest podzielone pomiędzy siedem altcoinów (10% na monetę): OP, ARB, LINK, NEAR, W, SEI i SUI.

Wcześniej dyrektor inwestycyjny Bitwise Matt Hougan powiedział, że w styczniu i marcu 2024 r. fundusze emerytalne i hedgingowe, firmy ubezpieczeniowe i inni inwestorzy instytucjonalni zainwestowali miliardy dolarów w fundusze ETF Bitcoin.

Источник: bits.media

Exit mobile version