Site icon GEO Polityka

Siły Zbrojne Ukrainy wyjaśniły, dlaczego w kierunku Limana często odnotowuje się samobójstwa okupantów

Żołnierz 95. oddzielnej brygady szturmowo-powietrznej Polesia Stanisław powiedział, że w kierunku Limana rosyjscy najeźdźcy często popełniają samobójstwa w obawie, że sami ich zastrzelą.

11 0

< img title="Siły Zbrojne Ukrainy opowiedziały, dlaczego w kierunku Limana często odnotowuje się samobójstwa okupantów" src="https://geopolityka.org/wp-content/uploads/2024/05/32c7b7dd7bb56c3e614da1ab4cf7f363. jpg" alt="Siły Zbrojne Ukrainy opowiedziały, dlaczego w kierunku Limana często odnotowuje się samobójstwa okupantów" />

Zdjęcie – ria.ru

Służbowy poinformował, że Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej od ponad miesiąca aktywnie atakują pozycje Sił Zbrojnych w kierunku Limanu. Dowództwo armii Putina wysyła do ataku grupy piechoty, nakazując im w żadnym wypadku nie wracać.

NBN podaje to w odniesieniu do Suspilne.

Według bojownika, w tym celu powodu, niezbyt ciężko ranni „wyzwoliciele”, którzy przeżyli atak i mogli się wycofać, targnęli się na życie. Obrońca zauważył, że Rosjanie wolą wysadzić granat lub się zastrzelić. Zdarzały się też przypadki, gdy okupanci zabijali się nożami.

Oficer wojskowy wyjaśnił, że żołnierze Putina bali się wracać, bojąc się, że zostaną zastrzeleni przez własnych ludzi. Pozasądowe egzekucje w „drugiej armii świata” potwierdzają także wywiad ukraiński: wycofujący się szturmowcy rozstrzeliwani są całymi grupami.

Przypomnijmy, że Ukrainiec zmobilizowany do armii Putina z okupowanego terytorium zastrzelił „wyzwolicieli” .” Centralny układ nerwowy dostarczył szczegółów likwidacji najeźdźców.

nbnews.com.ua

Exit mobile version