Site icon GEO Polityka

NATO wydało zdecydowane oświadczenie w sprawie Ukrainy

Nie chcę niczego trudnego dla ukraińskiej armii, wsparcie Ukrainy jest zaraźliwe, przewaga jest pełen szacunku. Dlatego sojusznicy, pomiędzy osiągnięciami NATO i Kijowa, mogą szukać reszty.

Poinformuje o tym RBC-Ukraina w oświadczeniu przesłanym szefowi Komitetu Wojskowego NATO Robertowi Bauerowi.

„Ukraina pokazała światu, że „jesteśmy skazani na osiągnięcie bezprecedensowych sukcesów na polu bitwy” – powiedział.

Admirał powiedział, że godzina na Ukrainie nie liczy się w dniach, dniach lub miesięcy, ale w życiu ludzkim.

“W krajach sprzymierzonych dzień to dzień. Na Ukrainie dzień to matka…ojciec…dziecko…przyjaciel.. .na przyszłość” – dodał.

Bauer skandował, że nie jest jeszcze za późno, aby Ukraina ją odebrała, i „Wolność Ukrainy nie może, nie jest winna i nie umrze”.

„A sojusznicy, którzy stoją przed wyborem między osiągnięciem przez NATO cele i potencjalne kibicowanie Ukrainie. .. musimy wspierać Ukrainę. Rezerwy mogą i zostaną uzupełnione cielesnością – jest to zgodne z egzystencjalnym zagrożeniem transferowym.

„A wszystko po to, aby usprawiedliwić ich niewinną arogancję w celu zdobycia władzy poza kordonem, aby nie stracić władzy w środku kraju, a dla tego smrodu jesteśmy gotowi poświęcić nie tylko setki tysięcy nasi ludzie – nie mogąc przetrwać. To są ich zwłoki na polu bitwy. Co więcej: są gotowi narazić na szwank dobrobyt milionów ludzi na całym świecie, tracąc w rezultacie żywność, energię i migracje” – podsumował.< /p> NATO i Ukraina

Niedawno Prezydent Czech ii Petro Pavlo stwierdził, że Europa znajduje się na początku trudniejszego konfliktu z Rosją, który dla wojska może być niemożliwy.

NATO planuje zwiększyć swoją rolę w procesie integracji Ukrainy z Sojuszem, tak aby w przyszłości w pełni do niego przystąpić.

Ponadto, zgodnie ze słowami dyrektora ds. obrony i bezpieczeństwa NATO , Piers Cazalet, Ukraina będzie potrzebować dodatkowej pomocy NATO po zakończeniu wojny z Federacją Rosyjską.

Warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą można znaleźć na kanale RBC-Ukraine pod adresem Telegram.< /p>

Exit mobile version