Site icon GEO Polityka

Maria Jaremczuk potajemnie urodziła swoje pierwsze dziecko

Maria Jaremczuk zachwyciła swoich przyjaciół, zostając mamą chłopca. Dzherelo: facebook.com/mashmashmash

Ukraińska piosenkarka Maria Jaremczuk stała się obiektem publicznej fascynacji po tym, jak pogłoski o ważną powierzchnię wydarzenia w jej życiu osobistym. Według niepotwierdzonych doniesień, po urodzeniu pierwszego dziecka po raz pierwszy została szczęśliwą mamą – pisze WomanEL.

Według dziennikarzy 8 maja w Czerniowieckim ośrodku okołoporodowym Maria urodziła chłopca. Potwierdziły to źródła poufne, które odtajniły imię dziecka – styczeń.

Informacja o narodzinach dziecka stała się głośna po tym, jak w Internecie pojawiło się wideo, na którym kobieta bardzo podobna do Marii Jaremczuk pozuje z zaokrągloną brzuch. Sama artystka pozostaje powściągliwa w stosunku do tych plotek, powstrzymując się od komentarzy na swoim blogu. Przypomnijmy, że od kilku lat nie występowała publicznie, a w obawie przed rozgłosem wycofała się z show-biznesu i sceny.

Maria Jaremczuk po raz pierwszy została mamą. Źródło: ZhVL

Mimo to w ubiegłym roku niespodziewanie pojawiła się Maria Jaremczuk, prezentując napisaną pięć lat temu piosenkę „Tarcza i miecz”. I powracając na chwilę na scenę, artystka zadziwiła wszystkich swoim występem na Eurowizji, gdzie wystąpiła gościnnie, reprezentując Ukrainę w Wielkiej Brytanii.

Nawiasem mówiąc, Maria Jaremczuk niedawno zaintrygowała fanów swoim nowa publikacja.

Źródło informacji

Exit mobile version