Site icon GEO Polityka

Gwiazda „To Catch Kaidash” wychodzi za mąż

Christina Fedorak otwarcie mówiła o swoim szczególnym życiu, o tym, jak straciła szacunek dla magazyn istiv i shanuvalnikov. Dzherelo: vogue.ua < /i>

Ukraińska aktorka Kristina Fedorak, znana także z głównej roli w przedstawieniu „Czarownica z Konotopu” w stołecznym Teatrze Franko, przyznała, że ​​jej serce nie jest już wolne – pisze WomanEL.

W ekskluzywnym wywiadzie Christina powiedziała, że ​​​​wkrótce planuje ślub ze swoim wybrańcem. Będzie to niewielka uroczystość w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Aktorka nie ujawniła jeszcze imienia swojej wybranki, a w Internecie nie można znaleźć informacji o ich związku. Zapewnia jednak, że uczucia łączące ją z ukochanym są bardzo silne.

Szczerze mówiąc, nikt nigdy mnie o to nie pytał… Co mogę o sobie powiedzieć? Moje serce jest zajęte, jestem szczęśliwy. Jestem prawie żonaty, powiem tak. Ja i mój chłopak mamy już ustaloną datę ślubu. To będzie opowieść kameralna. Ceremonia odbędzie się w gronie bliskich przyjaciół i rodziny

powiedziała celebrytka.

Kristina Fedorak przyznała, że ​​jej serce jest zajęta i jest szczęśliwa. Źródło: instagram.com/chrystyna_fedorak

Na jej palcu serdecznym widać już pierścionek, który świadczy o powadze jej zamiarów. Ta wiadomość była miłym zaskoczeniem dla fanów gwiazdy, ponieważ do tego momentu Christina nie podzieliła się szczegółami swojego życia osobistego. Fani aktorki życzą jej szczęścia i z niecierpliwością czekają na zbliżający się ślub.

Nawiasem mówiąc, niedawno piosenkarka Lama wreszcie pokazała swojemu chłopakowi, który jest o 18 lat młodszy.

Źródło informacji

Exit mobile version