Site icon GEO Polityka

Favbet Tech wyjaśnił podstawy rezerwacji 15 specjalistów IT

Favbet Tech (TOV „Favbet Tech”) to ukraińska firma informatyczna w magazynie grupy FAVBET, który zajmuje się rozwojem bezpieczeństwa oprogramowania. Jaki los spotkał Favbet Tech, posiadający prawne prawo biznesowe do opancerzenia ochroniarzy, którzy są niezwykle ważni dla jego pracy.

RBC-Ukraina informuje o tym w komunikacie do działu prasowego firmy.< /p>

Przy 15 osobach, bez nich działalność firmy jest praktycznie niemożliwa. Wszystkie zostały zarezerwowane w drodze formalnej procedury, zgodnie z najsurowszym ustawodawstwem Ukrainy.

Favbet Tech od początków masowej inwazji na część ukraińskiej cyberprzestrzeni i najbardziej wykwalifikowani pracownicy firmy specjaliści ds. obronności pracują obecnie nad rozwojem technologii usprawniających obronność naszego kraju.< /p>

Od 2024 roku firma nawiązała także współpracę ze szkołą inżynierską, która rozpocznie kolekcjonowanie, programowanie i serwisowanie dronów FPV na potrzeby misji bojowych.< /p>

Favbet Tech to jedna firma To są grupy FAVBET, sportowcy, którzy wzięli pancerną łazienkę Z całym szacunkiem nalegamy, aby przedstawiciele mediów powstrzymali się od publikowania niezweryfikowanych informacji.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukra w Telegramie.

Exit mobile version