Site icon GEO Polityka

Belbek poczuł pieczenie po wibracjach. Nie wyłączają ZMI po uderzeniu w MiG-31K

Lotnisko Belbek niedaleko Krimu rozpocznie ataki wieczorem 15 maja. Tam nagrali pożar, nie wyłącza to faktu, że podczas ataku zniszczono rosyjskie samoloty.

RBC-Ukraina informuje o tym z raportów „Crim.Realities” i Defense Express.

“Crime.Realities” “Opublikowano zdjęcia satelitarne przedstawiające pożar. Była tam 15 maja w pobliżu lotniska Belbek.

Zdjęcie: zdjęcia satelitarne pożaru w pobliżu Belbeku (t.me/krymrealii)

Wygląda na to, że w Belbeku rozmieszczone są 38 Pułk Lotniczy Federacji Rosyjskiej i Centrum Reagowania Kryzysowego w Sewastopolu. Stacjonuje tam 12 samolotów Su-27, 12 samolotów Su-27SM, trzy samoloty bojowe podstawowego Su-27UB i pięć samolotów Su-30M2.

Wcześniej zdjęcia satelitarne pokazywano na granicy przez 31 lat, m.in. co jest możliwe Zdziwisz się, jacy piloci byli w bazie lotniczej Belbek (w tym ci, którzy byli na Ukritych, jak tamci). Na zdjęciu widać 24 samoloty i sześć śmigłowców, w tym śmigłowce MIG-31K. Samoloty te niosą rakietę Kinjal.

Raport Defense Express wskazuje, że jeśli porównamy zdjęcia i mapę na lotnisku w Belbek, to możemy założyć, że MiG-31K został zatopiony w wyniku ataku zeszłej nocy .

Zdjęcie: zdjęcia satelitarne lotniska Belbek z 31 tygodni (t.me/kiber_boroshno)

Nocne wibracje w pobliżu Krimu < p >Wiesz co, te noce w pobliżu Sewastopola wywołały niepokój. Pojawiły się doniesienia o wibracjach w pobliżu granicy, w tym w pobliżu lotniska Belbek. Gauleiter stwierdził, że doszło do pożaru.

Rosyjskie Ministerstwo Obrony potwierdziło, że Krim został zaatakowany w nocy 15 maja. Shoigu śpiewa, że ​​zestrzelili kilkanaście rakiet ATACMS, nawet nie pomyśleli o szkodach.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version