Site icon GEO Polityka

Venislavsky Rospov, jak uruchomienie e-biura jest bliskie kresu w TCC i przejścia VLK

Ośrodki pozyskiwania terytorium (TCC) mogą wzywać personel wojskowy, zaktualizowały swoje dane za pośrednictwem konto elektroniczne, w ostatniej chwili przeszły przez Wojskową Komisję Lekarską bez losowania.

Poinformuje o tym RBC-Ukraina wnioskiem członka Komitetu Naczelnego w imieniu Ukrainy dla bezpieczeństwa narodowego, obrona i wywiad ki Fiodor Venislavsky w wywiadzie „yu NV.

„Aktualizacja danych osobowych za pośrednictwem konta elektronicznego bez VLK – będzie to jeden z croqów, a następnie ośrodków terytorialnych dla tych społeczności, ponieważ istnieje konieczności poddania się VLK zdalnie, w trybie podstawowym, wysłania im wezwania lub wezwania ich przez urząd elektroniczny w najwcześniejszej możliwej godzinie, jeśli muszą przejść przez samą komisję wojskowo-lekarską” – powiedział Venislavsky.

Jego zdaniem znalazło się to w ustawie o mobilizacji na rzecz maksymalnego bezpieczeństwa i przechowywania środków z TCC.

„Obywatele Ukrainy, którzy aktualizują wszystkie swoje dane osobowe na koncie elektronicznym. Nie ma ustawy określającej konieczność za aktualizację przez 60 lat. A przed zaliczeniem VLK TCC przekaże również dodatkowe powiadomienia o tych, którzy będą musieli zaliczyć VLK” – dodał zastępca ludowy.

Według Venislavsky'ego konto elektroniczne będzie działać w trybie eksperymentalnym przez 30 dni, a w przyszłości zostanie uruchomione w pełnym wymiarze godzin. Po czym zostanie on zaadaptowany ze wszystkich baz danych.

„Dlatego uważam, że zarówno dokumenty wojskowo-regionalne, jak i stan zdrowia zostaną również umieszczone w tym jednym urzędzie służby wojskowej, urzędzie elektronicznym in yskovozobov'yazany chi reservist”, – dodanie vin.

Nowa ustawa o mobilizacji i e-urzędzie służby wojskowej

Wydaje się, że od 18 maja wejdzie w życie nowa ustawa o mobilizacji życie.

Przez następne 60 dni i osoby w wieku od 18 do 60 lat prosimy o zaktualizowanie danych wojskowo-regionalnych. Można to zrobić na trzy sposoby: kontaktując się z TCC, CNAP lub rejestrując konto elektroniczne i logując się oraz aktualizując dane zdalnie.

O konto elektroniczne personelu wojskowego złożymy wniosek 18 maja . Okazuje się, że można wybaczyć komunikację z TCC i pozytywnie wpłynąć na mobilizację.

Więcej szczegółów na temat e-biura poborowego wojskowego można znaleźć w materiale RBC-Ukraina.< /p>

Warunki i ważne informacje Przeczytaj o wojnie między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version