„Zorya” i „Veres” nie wyłonili najsilniejszego w finałowym meczu 28. rundy UPL (wideo)

Na początku spotkania drużyna Ługańska objęła prowadzenie, ale po przerwie rówieński klub odbił się od siebie.

Zoria zremisowała z Veresem w meczu 28. kolejki rozgrywek Ukraińska Premier League (UPL)< /strong>. Mecz na stadionie Lewego Brzegu w Kijowie zakończył się wynikiem 1:1.

Zespół Jurija Kowala objął prowadzenie już w 9. minucie spotkania – zauważył Aleksander Jacyk.< /p >

Jednak drużynie Ługańska nie udało się utrzymać zwycięstwa. W drugim meczu rówieński klub wyrównał. Stało się to w 60. minucie po samobójczej bramce Romana Vantukha.

Recenzja meczu „Zarya” – „Veres”

Po tym meczu Zorya (32 punkty) zajmuje ósme miejsce w lidze UPL. „Veres” (24 punkty) zajmuje 14. miejsce w strefie play-off o prawo do pozostania w elitarnej lidze.

W kolejnej rundzie „Zarya” zmierzy się 19 maja z LNZ a „Veres” „Aleksandria” otrzyma tego samego dnia.