Site icon GEO Polityka

Ukraińska gospodarka będzie wymagała uczciwego uzbrojenia, – Chmut

Ukraina może ponownie uruchomić gospodarkę rządową i nawet wtedy zacznie podlegać atkiv ta robotów i, oczywiście, przekazać datki na rzecz bezpieczeństwa Sił Obronnych.

Poinformowała o tym RBC-Ukraine, przekazując datki na rzecz fundacji ceramiki „Turn Back Alive” Tarasa Chmuta.

„Darowizny na rzecz ludności i biznesu są źródłem bogactwa i zależą od gospodarki. Jeśli ludzie nie mają grosza, nie ma nic do przekazania. Jeśli firma nie zarabia, nie ma nic do przekazania najwyraźniej ludzie nie mają dość pracy – nie ma datków, a ponieważ wszyscy pracownicy zostali zmobilizowani, nasza firma zostaje zamknięta” – powiedział Chmut.

Widząc, że ponowne uruchomienie gospodarki wymaga wielu rozwiązań, zwróćmy się do systemu i napiszmy prawa i regulacje.

„Gospodarka będzie wymagała sprawiedliwego i rozsądnego uzbrojenia dla ustanowienia i ustanowienia wszelkich form władzy. Innymi słowy, problem presji władzy po stronie biznesowej policji, SBU i innych organów ścigania narasta, ale istnieją problemy z minicą, z podatkami, z kontrolą waluty, z całkowitą biurokratyzacją państwa, które nie akceptuje rozwoju. Po czwarte, usunięcie z cienia znaczących setek różnych dziedzin, które tam obecnie istnieją, i oczywiście. pozyskiwanie środków od państwa” – podsumował Chmut.

Rezerwacja do mobilizacji

W godzinie zakończenia obozu wojskowego na Ukrainie cała populacja mężczyzn w wieku 18-60 lat przechodzi do mobilizacji. Także pracownicy krytycznie ważnych firm, władz rządowych, których można zarezerwować do mobilizacji.

Zokrem, jak już wcześniej pisało RBC-Ukraina, w Ministerstwie Gospodarki Ukrainy Nie rozważali możliwości opancerzenia w związku z mobilizacją pracowników FOP i gig

Ostatnio obrońca szefa Ministerstwa Kultury Oleksandr Bornyakov uznał, że głównym problemem zbrojeń w mobilizacji sektora IT jest konieczność. przyjąć do służby wojskowej najbogatszego z nich, a zbroja OP nie jest możliwa i jest proste wyjaśnienie.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie .

Exit mobile version