Site icon GEO Polityka

Kiedy Notcoin będzie stakingiem?

Twitter LinkedIn

Dla koneserów zarabiania pieniędzy w Internecie pytanie, jak obstawiać Notcoin, stało się obecnie szczególnie istotne. Na szczęście znany jest już dokładny termin i ważne szczegóły nadchodzącego obstawiania.

URA-Inform informuje o tym, kiedy odbędzie się obstawianie Notcoin, cytując oficjalną stronę internetową platformy.

Jak zdobyć dodatkowe NOT poprzez stakowanie

Aplikacja Notcoin dodała niedawno aktywny przycisk „Odbierz” lub „Odbierz”, który umożliwia przesłanie prośby o przeniesienie NOT na giełdę. Teraz możesz złożyć wniosek o przeniesienie notcoinów na giełdę i sprzedać je bez kolejek, za co zostanie pobrana prowizja w wysokości 1,5% kosztu.

Dla tych, którzy nie chcą płacić opłaty Notcoin, istnieje możliwość wykonania bezpłatnego przelewu w dniu wystawienia aukcji (ale mogą wystąpić opóźnienia). Ci, którzy nie chcą sprzedawać od razu, mogą postawić Notcoin na 30 dni i otrzymać premię w wysokości około 5% do 7%. Dodatkowo podczas obstawiania otrzymasz specjalny status Gold lub inny, który w przyszłości pozwoli Ci zarobić więcej na wydobywaniu Notcoina.

Opcje wypłat dla Notcoin< /h2>
  1. Stawiaj wszystkie wydobyte Notcoiny przez okres 30 dni. Nie możesz umieścić tylko części, możesz jedynie umieścić całość w swoim bilansie. W tym czasie będziesz mógł zarobić jeszcze więcej Notcoinów, ale nie ma jeszcze dokładnych informacji o dochodach.
  2. Postaw wszystko na giełdzie. Tokeny zostaną dodane do salda Twojej giełdy kryptowalut dopiero po wystawieniu, a opłata za wypłatę wyniesie 1,5%.
  3. Wypłata do portfela w Portfelu w Telegramie. Otrzymanie nastąpi również po wystawieniu na aukcję, a prowizja wyniesie 1,5%.
  4. Wypłata do portfela niezabezpieczonego, takiego jak Ton Space, Tonkeeper, MyTonWallet. Ta opcja stanie się dostępna po umieszczeniu na liście.

Jak zarobić Notcoin

  1. OKX Szybki start: Stakowanie jest dostępne od 09:00 13 maja do 09:00 maja 16. Możesz stawiać tokeny TON, aby wydobywać NIE tokeny. Maksymalna kwota na konto wynosi 4000 TON, a minimalna to ≤ 8212; każdy. Możesz wpłacać i wycofywać tokeny TON ze stakowania w dowolnym momencie. Nagrody są przyznawane co minutę, a im większa kwota i czas trwania stawki TON, tym wyższa nagroda.
  2. Binance Launchpool: Staking jest dostępny od 03:00 13 maja do 02:59 16 maja. Możesz postawić tokeny BNB (pula 85%) lub FDUSD (pula 15%), aby wydobywać tokeny NIE. Im wyższa kwota zakładu, tym wyższa nagroda.

Co dalej z Notcoinem

Notcoin przechodzi z gry typu clicker do nowego formatu. Nowy model Notcoin „odkrywaj, aby zarabiać” pozwala użytkownikom zarabiać Notcoin poprzez uczestnictwo w działaniach partnerów. Projekty będą kupować Notcoin z rynku i dodawać go do puli kampanii. Będziesz mógł wykonywać zadania, aby zacząć zarabiać Notcoin z tej puli.

Poziomy w Notcoin

Możesz zdobądź poziomy: brązowy, srebrny, złoty i premium. Wyższy poziom zapewnia dostęp do kampanii z wyższymi nagrodami. Jeśli będziesz uczestniczyć w obstawianiu przez 30 dni, otrzymasz wyższy poziom, który kilkukrotnie zwiększy Twoje nagrody.

W zamian otrzymujesz tylko poziom i nie ma żadnego dochodu z kwoty NIE w przypadku obstawiania. Nie ma żadnych odsetek. Ilość NOT wpływa na poziom, a im wyższy poziom, tym większy dochód z pul, w których możesz uczestniczyć. Po 30 dniach cała postawiona kwota zostanie zwrócona na Twoje saldo. Teraz, jeśli wybierzesz opcję stakowania, otrzymasz poziom po obniżonej cenie, ale od momentu wystawienia cena za poziom będzie rosnąć (zmieni się zgodność ilości NIE z poziomami).

Inne podobne platformy i gry, które pomogą Ci zarabiać pieniądze w Internecie

Jeśli interesuje Cię tymczasowe notowanie Notcoina, prawdopodobnie znajdziesz także ciekawe podobne projekty, które oferują różnorodne sposoby zarabiania na kryptowalutach. Wśród takich alternatyw są Whitebit, Binance, OKX, Gate io, BingX i inne. Oferują szeroką gamę narzędzi do handlu kryptowalutami, w tym staking i wykorzystanie zdecentralizowanych protokołów finansowych.

Ponadto gry typu clicker cieszą się ostatnio coraz większą popularnością wśród uczestników rynków kryptowalut, zapewniając możliwość zarobienia pieniędzy nie tylko z handlu. Platformy takie jak NEAR Wallet, Avacoin, TapSwap, WormFare, Harvest MOON, TOM Clicker, Click Arbuz i wiele innych oferują różnorodne mechanizmy gry, w tym klikanie, rolnictwo, handel i nie tylko, umożliwiając użytkownikom zarabianie kryptowaluty podczas gry.< /p>

Warto dodać, że niedawno pojawiła się instrukcja krok po kroku dotycząca rejestracji na Bybit.

Źródło informacji

Exit mobile version