Site icon GEO Polityka

Członek drużyny Usika, który został uderzony przez ojca Fury’ego, podzielił się szczegółami „krwawego” starcia

Stanisław Stepchuk znalazł się w epicentrum konfliktu.

Stanislav Stepchuk, członek kadry mistrza świata WBO, WBA, IBO i IBF Oleksandr Usik, skomentował swoje starcie z Johnem Furym, ojcem mistrza świata WBC Tysona Fury.

Fury Senior uderzył Stepczuka głową, ale on sam doznał urazu w wyniku tego zderzenia, łamiąc mu głowę aż do krwi. Jan złożył już oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie.

Według Stanisława nie spodziewał się, że ojciec „króla cygańskiego” go uderzy, ale następnym razem będzie gotowy na coś takiego.

„Chciałem tylko wesprzeć drużynę. On po prostu nie mógł tego znieść. Jeśli przydarzy im się to tylko w imieniu Usika, co stanie się na ringu? Byłem trochę zaskoczony, że mnie uderzył. Chciałem go uderzyć wrócił, ale ze względu na jego wiek trochę tak to wyglądało, wiesz… Niewygodne. Stary, ale duży?

Oczywiście przyjąłbym od niego przeprosiny, radziłbym tego nie robić idź do walki z takimi emocjami. Walcz z zamkniętymi oczami. Serca, rana nie boli Usyka, śmiał się z tego.

Jeśli znów zobaczę Johna, będę gotowy, nie będę już zastanawiał się, czy go uderzyć, jeśli zaatakuje. „Jestem gotowy do walki” – powiedział Stepchuk w wywiadzie dla Seconds Out.

Wcześniej informowaliśmy, że film przedstawiający reakcję Usyka na starcie jego drużyny z ojcem Fury’ego miał pojawiła się.

Walka Usik-Fury odbędzie się 18 maja w Riyadzie. Pierwotnie walka miała odbyć się 17 lutego, jednak ze względu na kontuzję Brytyjczyka, której doznał podczas jednego ze sparingów, doszło do niej. przełożone.

Zwycięzca walki Usyk-Fury zostanie pierwszym absolutnym mistrzem świata w wadze ciężkiej w XXI wieku.

Ostatnim „absolutem” w wadze ciężkiej został Lennox Lewis, który wywalczył ten status w 1999 roku pokonując Evandera Holyfielda Stawką były wówczas tytuły WBA, WBC i IBF w 2007 roku, więc zwycięzca walki Usika z Furym zostanie pierwszym. „absolutna” waga ciężka w historii z czterema głównymi tytułami.

Przypomnijmy, że zwycięzca walki Usyk z Furym pozbawiony zostanie jednego z pasów mistrzowskich.< /p>

tsn.ua

Exit mobile version