Site icon GEO Polityka

Bitget Wallet uruchamia platformę GetDrop

Treści sponsorowane Portfel Web-3 Bitget Wallet zaprezentował nową platformę do zrzutu tokenów obiecujących projektów GetDrop.

Bitget Wallet współpracuje zarówno z obiecującymi, jak i popularnymi zespołami projektów branżowych, zapewniając nagrody zrzutowe aktywnym użytkownikom portfela, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju tych projektów.

GetDrop to pierwsze uruchomienie platformy w Centrum Zarabiania Portfela Bitget. To nowy program motywacyjny dla użytkowników Bitget Wallet i posiadaczy punktów BWB/tokenów BWB. Służy jako unikalne narzędzie dla projektów partnerskich ekosystemu, umożliwiające łączenie się z aktywną i wysokiej jakości bazą użytkowników Bitget Wallet. Każda kampania jest dostosowana do konkretnych potrzeb zespołów projektowych, podkreślając unikalne cechy produktu i kluczowe cele.

Pierwsza kampania platformy GetDrop poświęcona jest memcoinom i jest prowadzona we współpracy z dziewięcioma projektami: MANEKI, ROOST, QUACK, MOEW, FOMO, MUMU, EPIK, APU i CATGPT, oferując łączną pulę nagród w wysokości 130 000 USD programu, rejestrując się w Centrum Zarabiania Portfela Bitget i wykonując zadania takie jak interakcja w sieciach społecznościowych i transakcje wymiany. 

Ponadto Bitget Wallet planuje drugą fazę GetDrop, skierowaną do SocialFi poprzez uruchomienie ekskluzywnej kampanii z UXLINK. Kampania odbędzie się na największym projekcie infrastruktury społecznościowej Web3 w ekosystemie Telegramu, gdzie użytkownicy mogą otrzymać 100 000 rzadkich UXLINK NFT, wykonując zadania.

Centrum zarabiania portfela Bitget ma kilka sekcji eidrop, w tym platformę nagród Web3 Task2Get, wysokiej jakości platformę subskrypcji projektów Launchpad, platformę uczciwej dystrybucji nowych monet Fair Launchpool oraz platformę zarobków społecznościowych Invite2Get. Narzędzia te udostępniają użytkownikom różne rodzaje zarobków. Bitget Wallet oferuje nie tylko wysokiej jakości usługi handlowe, które pozwalają użytkownikom osiągać zyski na rynku, ale organizuje różnorodne i satysfakcjonujące działania, które dają użytkownikom możliwość zarabiania pieniędzy poprzez odkrywanie i testowanie różnych ekosystemów.

GetDrop to nowy plan nagród skierowany przede wszystkim do aktywnych użytkowników społeczności Bitget Wallet oraz posiadaczy BWB i BWB Points. W sekcji GetDrop zostaną uruchomione niestandardowe kampanie w połączeniu z wysokiej jakości projektami ekosystemowymi.

Od swojego wprowadzenia w 2018 roku Bitget Wallet zyskał zaufanie ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie, stając się jednym z dziesięciu najpopularniejszych portfeli kryptowalutowych na świecie. Bitget Wallet obsługuje obecnie ponad 100 sieci i setki łańcuchów kompatybilnych z EVM, zapewniając wszechstronne funkcje: portfel, wymianę, inteligentne dane rynkowe, Launchpad, centrum napisów i centrum zarabiania tokenów. 

GetDrop angażuje się w ciągłą i szeroko zakrojoną współpracę z wiodącymi partnerami branżowymi. Inicjatywa ta zachęca użytkowników do zaangażowania się w projekty, zwiększa widoczność, zachęca do aktywnego udziału użytkowników i buduje partnerstwa z innymi projektami, aby zapewnić użytkownikom dodatkowe korzyści, które pomogą im poruszać się po dynamicznym świecie Web3.

Ponadto dzisiaj giełda kryptowalut Bitget ogłosiła również, że przygotowuje się do uruchomienia przedrynkowego handlu IO Net (IO), natywnego tokena sieci IOG. Tokeny IO służą jako szkielet sieci IOG, zapewniając zachęty ekonomiczne dla dzierżawców procesorów graficznych, właścicieli procesorów graficznych i posiadaczy monet IO w ekosystemie.

Источник: bits.media

Exit mobile version