50 meczów bez porażki: Bayer rozwalił swoich przeciwników w Bundeslidze i przedłużył swoją rekordową passę (wideo)

Zespół Xabiego Alonso osiągnął niesamowite osiągnięcie.

Bayerpokonał Bochum (0:5) w meczu 33. kolejki niemieckiej Bundesligii zaktualizował swój własny rekord w zakresie passy niepokonanych we wszystkich turniejach.

Już w 15. minucie meczu gospodarze pozostali w mniejszości – Felix Passlack otrzymał prostą czerwoną kartkę i został odesłany.

< p>„Farmaceuci” wykorzystali przewagę liczebną i przed końcem meczu strzelili pięć goli. Pod koniec pierwszej połowy bramki zdobyli Patrick Schick i Victor Boniface, który wykorzystał rzut karny.

A po przerwie Amin Adli, Josip Stanisic i Alejandro Grimaldo sprawili, że wynik był druzgocący.

< h3>Przegląd meczu „ Bochum – Bayer Leverkusen

W ten sposób drużyna Xabiego Alonso przedłużyła swoją rekordową passę niepokonanych we wszystkich turniejach do 50 meczów.

Przypomnijmy, że w tym sezonie Bayer po raz pierwszy w historii został mistrzem Niemiec. „Pharmacists” zapewnili sobie tytuł mistrzowski przed terminem na pięć rund przed zakończeniem Bundesligi.

Przed rundą finałową Leverkusen miało 87 punktów. Bochum (33 punkty) zajmuje 14. miejsce w mistrzostwach Niemiec.

W rundzie finałowej, która odbędzie się 18 maja, Bayer zmierzy się z Augsburgiem, a Bochum zagra na wyjeździe z Werderem.

Niech przypominamy, że w tym sezonie „farmaceuci” mają szansę na uzupełnienie potrójnej korony. Oprócz zdobycia tytułu Bundesligi drużyna Alonso zmierzy się z włoską Atalantą w finale Ligi Europy 22 maja i zmierzy się z reprezentantem drugiej ligi Kaiserslauternem w finale Pucharu Niemiec 25 maja.