„Dniepr-1” niespodziewanie przegrał z „Aleksandrią” i stracił szansę na brązowy medal w UPL (wideo)

Zespół Rusłana Rotana przerwał passę siedmiu meczów z rzędu.

Dniepr-1przegrał na wyjeździe z Aleksandrią w meczu 28. kolejki ukraińskiej Premier League (UPL) . Mecz zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść gospodarzy.

Jedynego gola w tym spotkaniu drużyna Rusłana Rotana strzeliła w pierwszej połowie – w 18. minucie, < strong> strzelił Denis Shostak.

W ten sposób „Aleksandria” przerwała passę siedmiu meczów bez zwycięstwa w mistrzostwach Ukrainy.

Recenzja meczu „Aleksandria” – „Dniepr” -1″

Po tym meczu „Dniepr- 1” (48 punktów) ostatecznie straciła szansę na brązowe medale UPL. Na dwie rundy przed końcem drużyna Jurija Maksimowa traci sześć punktów do Krivbass i ma najgorszą różnicę bramek w bezpośrednich meczach.

Aleksandria (30 punktów) awansowała na dziewiąte miejsce w Mistrzostwach Ukrainy.

W kolejnej rundzie Dniepr-1 zmierzy się 19 maja z Szachtarem. Tego samego dnia Alexandria zagra na wyjeździe z Veres.