„Real” bez Lunina odniósł miażdżące zwycięstwo nad outsiderem mistrzostw Hiszpanii (wideo)

"Kremowy” z Thibautem Courtoisem na bramce rozbili Granadę.

Real Madryt, ukraiński bramkarz Andrey Lunin, rozbił Granadę na wyjeździe w meczu 35. ​​rundy rozgrywek Hiszpańska La Liga0:4.

Dla „Klubu Królewskiego” ten mecz nie miał już żadnego turniejowego znaczenia, bo gwarantował swój 36. tytuł mistrzowski przed terminem.

W pierwszej połowie Blancos stworzyli wygodną przewagę wynikową dzięki bramkom Francisco Garcii i Ardy Guler.

Po przerwie podopieczni Carlo Ancelottiego strzelili dwa razy więcej, a dwie bramki zdobył Brahim Diaz .

Zauważ, że Lunin spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Bramki Realu Madryt w tym meczu obronił Thibaut Courtois, który dzisiaj skończył 32 lata. Dla belgijskiego bramkarza był to dopiero drugi mecz w tym sezonie, z powodu kontuzji pauzował prawie rok.

Recenzja meczu Granada – Real Madryt

< iframe class="leniwe ładowanie" data-src="https://embed.megogo.net/ev3/universal?id=23897476&lang=ru"frameborder="0" szerokość="100%" wysokość="500" loading="lazy" scrolling="no"allowfullscreen="allowfullscreen">

Real Madryt (90 punktów) może w dalszym ciągu świętować swój tytuł i przygotowywać się do finału Ligi Mistrzów przeciwko Borussii Dortmund, który odbędzie się 1 czerwca na Wembley Stadion w Londynie.

Granada (21 punktów) zajmuje 19. miejsce i ostatecznie straciła szansę na utrzymanie się w elitarnej lidze na kolejny sezon.

W kolejnej rundzie 14 maja Real Madryt podejmie Alaves, a dzień później Granada zmierzy się na wyjeździe z Rayo Vallecano.