Manchester City niszczy Fulham i obejmuje prowadzenie w wyścigu z Arsenalem o tytuł Premier League (wideo)

"Obywatele” znalazł się na szczycie rankingów Mistrzostw Anglii.

Manchester Cityna wyjeździe odniósł miażdżące zwycięstwo nadFulhamw meczu37 1. rundy angielskiej Premier League (EPL). Mecz na stadionie Craven Cottage w Londynie zakończył się wynikiem 0:4.

Już w 13. minucie meczu goście wyszli na prowadzenie – < strong>Joshko Guardiol< /strong>strzelił gola po podaniu Kevina De Bruyne.

The Citizens strzelili jeszcze trzy gole po przerwie. W 59. minucie Phil Foden oddał precyzyjny strzał, a w 71. minucie Guardiol zdobył podwójną bramkę . Bernardo Silva zaliczył dwie asysty.

W 90. + 6. minucie „Mieszkańcy kraju” pozostali w mniejszości – Issa Diop otrzymał drugą żółtą kartkę i został wyrzucony z boiska boisku.

Ostateczny wynik meczu ustalił w 90+7 minucie Julian Alvarez, zamiana rzutu karnego.

Recenzja meczu „Fulham” – „Manchester City”

< p>Dzięki temu zwycięstwu Manchester City (85 punktów) zajął pierwsze miejsce w Premier League, pokonując Ukraińca Aleksandra Zinczenkę (83 punkty) w tabeli Arsenalu. Sky Blues i Kanonierom pozostały w tym sezonie dwa mecze w mistrzostwach Anglii, po których znane będzie nazwisko mistrza. Liverpool (78 punktów) stracił swoje matematyczne szanse na tytuł.

Fulgham utrzymał się na 13. pozycji w Premier League z 44 punktami na koncie.

Wtorek, 14 maja, Pep Zespół Guardioli zmierzy się na wyjeździe z Tottenhamem w przełożonym meczu 34. kolejki Premier League. Następnie 19 maja City podejmie West Ham w rundzie finałowej. Tego samego dnia Summer Residents zagrają na wyjeździe z Luton.