Site icon GEO Polityka

Kiedy Notcoin pojawi się na giełdzie: pojawiła się nowa ważna informacja

Twitter LinkedIn

Kiedy Notcoin będzie notowany? Notcoin to token społecznościowy używany w ekosystemie Ton. Jego popularność gwałtownie wzrosła dzięki wirusowej grze na Telegramie, która przyciągnęła 35 milionów użytkowników. Obecnie skupiamy się na budowaniu ekosystemu wokół NOT, w tym platformy do gier i narzędzi badawczych dla projektów web3. Całkiem niedawno pojawiło się ważne ogłoszenie o notowaniu, na które oczekiwanie nie będzie długie.

URA-Inform informuje o tym, kiedy Notcoin zostanie notowany, powołując się na oficjalną stronę Notcoin.

Aktualizacjakiedy Notcoin będzie notowany

Binance przygotowuje się do tego, aby być pierwszą platformą, która będzie notować wspomniany token począwszy od 05 /16.2024 o godzinie 15:00 (czasu moskiewskiego). Jakakolwiek informacja o sprzedaży tokena przed określonym czasem jest nieprawdziwa. Aby zapewnić bezpieczeństwo swoich środków, zaleca się przeprowadzenie własnych badań nad projektem.

Binance Launchpool przygotowuje się do uruchomienia swojego 54. projektu, Notcoin (NOT), tokena społecznościowego, który wykorzystywał mechanikę wydobywania typu „push-to-earn” w celu przyciągnięcia nowych użytkowników do web3. Strona projektu będzie dostępna na około 24 godziny przed jego uruchomieniem w Launchpool.

Aby wziąć udział w stakingu i zdobywać tokeny NOT przez trzy dni od 13.05.2024 o godzinie 03:00 (czasu moskiewskiego), użyj BNB i Tokeny FDUSD w oddzielnych pulach.

16.05.2024 o godzinie 15:00 (czasu moskiewskiego) Binance wystawi notę ​​NOT i rozpocznie handel NOT/BTC, NOT/USDT, NOT/BNB, NOT/FDUSD i pary NIE/PRÓBUJ. Token NOT zostanie oznaczony jako Seed.

Dodatkowe tokeny będą regularnie dystrybuowane wśród użytkowników i wypuszczane na rynek po pierwszym zrzucie, co może spowodować spadek ceny tokena.

Użytkownicy biorący udział w zrzucie online i otrzymujący tokeny za pośrednictwem portfela mogą doświadczyć opóźnienia w odbiorze, co może również skutkować dodatkowymi wahaniami cen.

Szczegółowe informacje na temat NIE w Launchpool

Informacje o inteligentnych kontraktach dla tokena Notcoin są już dostępne. Aby wziąć udział w stakingu, musisz przejść KYC. Maksymalne wolumeny na użytkownika na godzinę wynoszą:

Dostępne są następujące pule stawek:

Okres gromadzenia tokenów potrwa od 13.05.2024, 03:00 do 16.05.2024 02 :59 (MSK).

Szczegółowe rozmieszczenie rolnictwa NOT zostanie zaprezentowane wkrótce.

< klasa h2 ="wp-block-heading">Proszę zwrócić uwagę na następujące uwagi

Podobne platformy i gry, które dają możliwość zarabiania pieniędzy w Internecie

Jeśli interesuje Cię pytanie, kiedy Notcoin będzie notowany, to być może zainteresują Cię również analogi Notcoina, które oferują różne możliwości zarabiania pieniędzy na kryptowalutach. Wśród nich są Whitebit, Binance, OKX, Gate io, BingX i inne. Zapewniają szeroką gamę narzędzi do handlu kryptowalutami, w tym staking i wykorzystanie zdecentralizowanych protokołów finansowych.

Ponadto gry typu clicker zyskują coraz większą popularność wśród uczestników rynków kryptowalut, dając możliwość zarobienia pieniędzy nie tylko z samego handlu. Platformy takie jak NEAR Wallet, Avacoin, TapSwap, WormFare, Harvest MOON, TOM Clicker, Click Arbuz i inne oferują różnorodne mechanizmy gry, w tym klikanie, rolnictwo, handel i inne, umożliwiając użytkownikom zarabianie kryptowaluty podczas rozgrywki.< /p> < p>Warto zaznaczyć, że ostatnio pojawiła się informacja o tym, kiedy pojawią się na liście tokeny Click Arbuz.

Źródło informacji

Exit mobile version