Site icon GEO Polityka

Fiodorow wskazał prawdziwy powód ogłoszenia przez Federację Rosyjską „sezonu kurortowego” na TUTAJ w Zaporożu

Nie tak dawno Fiodorow informował, że oświadczenia rosyjskich „władz” na terytoriach czasowo okupowanych (TOT) obwodu zaporoskiego dotyczące ich zamiarów rozwoju rekreacji uzdrowiskowej są niczym innym jak przechwałkami przeznaczonymi dla Kreml i elektorat kraju agresora.< /h2> 11 0

Zdjęcie – sprotyv.mod.gov .ua

O tym, że Rosjanie już trzeci sezon letni obiecują zapewnić „napływ turystów” na zdobyte wybrzeże Azowskie, ale w rzeczywistości realizują dodatkowe cele, pisze NBN, powołując się na informacje opublikowane w Telegramie – kanał szefa Zaporoża OVA Iwana Fedorowa.

Według Fiodorowa dwa razy takie „sezony kurortowe” zakończyły się sukcesem wyłącznie dla jednostek rosyjskich sił okupacyjnych mieszkających w opuszczonych ośrodkach rekreacyjnych i aktywnie trenujących na poligonach wzdłuż wybrzeża Morza Azowskiego.

Jednak , ;w tym roku okupanci naprawdę potrzebowali rosyjskich wczasowiczów, o czym świadczą wypowiedzi gauleiterów dotyczące „budowy kurortu w Primorsku” i sprowadzenia do Berdiańska „pół miliona wczasowiczów”, a wszystkie te aspiracje wynikają tylko z tego, że realnej konieczności utworzenia żywej tarczy dla armii Putina.

W szczególności w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych, czyli za plecami turystów”, Moskwa chce ukryć swoje „ dobrzy Rosjanie”. Poza tym urlopowicze, którzy udają się zarówno na Krym, jak i na wybrzeże Azowskie „korytarzem lądowym”, nie będą mieli nic przeciwko objęciu logistyką wojskową – Mostem Krymskim.

Pisaliśmy o tym wcześniej, jak Fiodorow komentował Mobilizacja Federacji Rosyjskiej w Zaporożu.

nbnews.com.ua

Exit mobile version