Site icon GEO Polityka

Danil Baranovsky: „Sekret polega na tym, że nie ma tajemnic”.

Zdjęcie z konta Danila Baranowskiego na Instagramie (www.instagram.com/danil . baranowski/)

Dzień dobry, Danil! Zacznę od razu od głównego pytania:  Jakie to uczucie być blogerem, o którym mówi się najczęściej?

&8212;  Dzień dobry. Muszę powiedzieć, że nigdy nie starałem się być najczęściej omawianym, po prostu dzielę się z publicznością wydarzeniami z mojego życia i mojej kreatywności. I tak okazuje się, że budzi to takie zainteresowanie.

&8212; Tak, Twoja publiczność jest bardzo duża, ale jaki jest sekret takiego sukcesu i popularności?

&8212; Sekret polega na tym, że nie ma żadnych tajemnic. Musisz po prostu być sobą, być szczerym i robić to, co lubisz.

&8212; Jak radzisz sobie z rozgłosem? Jak możesz znosić tyle uwagi?

&8212; Ratuje mnie to, że nie chodzę na żadne imprezy, nie chodzę na premiery, do restauracji i tak dalej. Jestem osobą domową, prowadzę bardzo prywatny tryb życia.

— Opowiedz o sobie. Jaki jest Danił Baranowski? Zimny, racjonalny i niedostępny?

  To tylko na pierwszy rzut oka. Tak naprawdę jestem romantykiem, po prostu nie znalazłem jeszcze dziewczyny, która mogłaby przełamać lody.

&8212; Ostatnio na moim Instagramie  przyznałeś, że nie jesteś w związku, jaki jest tego powód?

&8212; Dzieje się tak dlatego, że nie spotkałem jeszcze godnej siebie dziewczyny, być może już, może jest gdzieś w pobliżu, a może  Nawet ją znam, ale po prostu nie brałem jej pod uwagę w tej roli.

-Ogólnie rzecz biorąc,  jaka dziewczyna może być obok Ciebie? 

  Przyzwoity. To główna cecha, którą cenię w ludziach. Fakt jest taki, że teraz niestety  Jest bardzo niewiele dziewczyn, które potrzebują poważnego związku, a ja nie akceptuję żadnego innego związku. I nawet nie podoba mi się sformułowanie związku; musi być w nim miłość, a nie tylko statusw związku.

< silny>&; Czym jest dla Ciebie miłość?

Miłość dla mnie to nie tylko fizyczne pragnienie czy zespół reakcji emocjonalnych, które pojawiają się na widok obiektu namiętności. Miłość to świadomy wybór. Wiele osób zna zwrot “ miłość żyje przez trzy lata. Dla większości młodych ludzi to zdanie staje się aksjomatem, ponieważ wyboru partnera dokonują nieświadomie, sterują nimi hormony.

Zdjęcie z konta Danila Baranowskiego na Instagramie (www.instagram.com/danil.baranowski/)

Ale dla mnie miłość to świadomy wybór. Prawdziwa miłość to ścisły związek oparty na głębokich, szczerych uczuciach, w którym jesteś odpowiedzialny zarówno za siebie, jak i za drugiego. To związek, w którym szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż twoje własne. Takiej miłości nie kupisz za żadne pieniądze, bo opiera się ona na altruizmie.

 W takim związku, gdy obie Twoje zasady  łączcie się, jesteście w stanie osiągnąć wielkie wyżyny i zrealizować się w najlepszy możliwy sposób.

Źródło informacji

Exit mobile version