Site icon GEO Polityka

Usik spotka się z nową wersją Fury'ego: Lennox Lewis powiedział, czego się spodziewać po walce

Twitter LinkedIn

Według Lennoxa Lewisa, byłego absolutnego mistrza świata, Alexandra Usika powinien poważnie przygotować się do nadchodzącej walki z Tysonem Furym o tytuł absolutnego mistrza świata wagi ciężkiej. Lewis jest przekonany, że Fury nie będzie już popełniał błędów popełnionych w poprzednich walkach i wejdzie na ring dobrze przygotowany.

Donosi o tym URA-Inform, powołując się na rozmowę Sport Boxing.

„Tyson Fury” To trudny przeciwnik dla każdego. Jest nieprzewidywalny, dobrze manewruje i atakuje z różnych stron. Zrozumienie jego taktyki wymaga czasu i doświadczenia. Poza tym jego wzrost… jest to dodatkowa komplikacja. Walka z przeciwnikiem o wzroście 2,06 m nie jest łatwym zadaniem.

Usyk nie zmierzy się z taką Furią, jaką był wcześniej, ale z niezwykle skupionym przeciwnikiem. Nie dostanie grubej i niedoświadczonej Furii, ale zmierzy się z wojownikiem, który jest skupiony i gotowy na zwycięstwo” – dodał. Lewis zauważył.

Jeśli chodzi o walkę z Francisem Ngannou, która stała się nieoczekiwanie trudna dla Fury’ego, Lewis zauważył:

„Ta walka była sygnałem dla Fury’ego. Zdał sobie sprawę, że musi poważnie traktować każdego przeciwnika. Teraz jest skupiony i gotowy do walki.

Fury musi wykorzystać swoje mocne strony, być nieprzewidywalny i agresywnie atakować. Musi działać według własnego stylu, który dobrze zna. Ma doświadczenie w walce z przeciwnikami o różnym stopniu trudności, a musi tylko połączyć wszystkie swoje umiejętności.”

Walka Usika z Furym zaplanowana jest na 18 maja w Riyadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej.

Pamiętaj, zwycięzca walki Usyk-Fury otrzyma specjalny prezent (zdjęcie, wideo).

Źródło informacji

Exit mobile version