Site icon GEO Polityka

Symbol seksu ukraińskiego show-biznesu zaprezentował remiks sensacyjnego utworu

Symbol seksu ukraińskiego show-biznesu zaprezentował remiks sensacyjnego utworu. Dzherelo: KobietaEL

Anna Trincher nadal zachwyca fanów nowymi osiągnięciami muzycznymi. Jej prace zdobywają coraz większe rzesze słuchaczy, co świadczy o nieustannym sukcesie i uznaniu ukraińskiej publiczności – pisze WomanEL.

Symbol seksu ukraińskiego show-biznesu zaprezentował dziś remiks sensacyjnego utworu ‚ ‚. Bar by Bar&.

W ciągu pierwszych 24 godzin od premiery utwór natychmiast wspiął się na szczyty ogólnych trendów w YouTube i obecnie zajmuje 8. miejsce na liście 100 najlepszych utworów Apple Music.

p>

`Bar za barem` — to piosenka opisująca koniec długotrwałego związku, w którym uczucia się już wyczerpały, komunikacja straciła swą istotę, a miłość, która niegdyś zdobiła związek obróciła się w pył.

Piosenkarka udostępnione:

Ostatnie wzmianki o przeszłych związkach są już adresowane do ognia. `Bar za barem` to sposób, aby przypomnieć sobie, że jesteśmy teraz odrębnymi jednostkami: teraz jestem tylko ja i jesteś tylko ty ‚ razem nie istniejemy. Jednak praca niesie ze sobą intencję udowodnienia sobie, że zasługuję na wszystko, czego chcę i to osiągnę. Dzięki sobie, że w pewnym momencie swojego życia nie straciłam swojej kobiecej mocy, celu i pragnienia bycia wysłuchaną, mam możliwość dzielenia się swoim życiem ze słuchaczem, szczególnie zamieniając je w kreatywność.

< /blockquote> Trincher do utworu „Bar za barem”. Źródło: YouTube

Piosenkarka nadal zadziwia słuchaczy i odkrywa nowe aspekty swojego talentu. Remiks utworu jest dostępny na wszystkich platformach muzycznych, dzięki czemu fani mogą cieszyć się jej twórczością w dowolnym momencie.

Gwiazda niedawno opowiedziała o swoich pierwszych i strasznych randkach po rozwodzie.

Źródło informacji

Exit mobile version