Site icon GEO Polityka

Forum Terracrypto X na temat górnictwa i kryptowalut odbędzie się w Moskwie

25 maja w Moskwie odbędzie się główne wydarzenie dotyczące górnictwa, kryptowalut i branży blockchain w Rosji -społeczność mówiąca – Terracrypto X. Hasłem forum były najważniejsze tematy branży kryptograficznej w roku 2024 – Renesans. Halving. Przyjęcie

Aby wziąć udział w Terracrypto X, na jednej platformie zgromadzą się setki ekspertów, wiodących specjalistów branży blockchain, przedstawiciele przedsiębiorstw wydobywczych, zespołów programistycznych, giełd, inwestorów i aniołów biznesu.

Tematem forum Terracrypto X 2024 będzie dyskusja na temat konsekwencji czwartego halvingu dla przemysłu wydobywczego oraz pojawiających się możliwości dla osób inwestujących w wydobywanie kryptowalut. Dyskusja dotyczyć będzie także rozwoju usług na tle masowego wprowadzania kryptowalut do globalnego systemu finansowego, strategii inwestycyjnych i perspektyw dla sieci L2 i L3, DeFi po Dencun i tak dalej.

„Rok 2024 zostanie zapamiętany jako rok byczego cyklu, wzmocniony wprowadzeniem spotowych funduszy ETF na Bitcoin i czwartym halvingiem. Może to być ostatni rok, w którym widzimy pięciocyfrowy kurs Bitcoina. To pytanie, a także pytania o optymalne strategie zachowania na hossie, gdy BTC zaktualizowało już swoje historyczne maksimum, zostanie omówione w Terracrypto. W Terracrypto prelegenci i uczestnicy mówią tym samym językiem, ponieważ wszystkich łączy żywe zainteresowanie kryptowalutami i wiara, że ​​zdecentralizowane finanse stanowią integralną część przyszłego globalnego systemu finansowego” – mówi założyciel TerraCrypto Nikita Vassev.

Bilety na Terracrypto Xjuż w sprzedaży. Zarejestruj się, aby omówić makrotrendy na rynku kryptowalut z liderami branży.

Prelegentami na forum będą Michael Jerlis (EMCD), Anatoly Radchenko (United Traders), Rust Pentagon (ALGA Index), Wiaczesław Nosko (Pro Blockchain Media ), Roman Kaufman (analityk Web3), Vincent Chang (Whatsminer) i inni.

Tematy dyskusji są połączone w trzy ścieżki tematyczne:

 • Górnictwo.

 • DeFi, handel i narracje.

 • Bezpieczeństwo.

 • Sponsorem generalnym jest Stowarzyszenie Górnictwa Przemysłowego, które zrzesza największych rosyjskich górników i promuje rozwój gospodarki cyfrowej.

  Data: 25 maja 2024 r.

  Adres: Moskwa, LOFT HALL (Leninskaya Sloboda 26s15).

  Godzina rozpoczęcia konferencji: 11:00 czasu moskiewskiego.

  WAŻNE: przy użyciu kodu promocyjnego bitsmedia 10% zniżki na bilety.

  Источник: bits.media

  Exit mobile version