Site icon GEO Polityka

Ekipa nowego „Biura” wyrusza na Środkowy Zachód: co jeszcze wiadomo na temat spin-offu serii

Rozpoczynamy spinoff popularnego serialu „Biuro”. Dzherelo: epicdope.com < /i>

Już w lipcu tego roku rozpocznie się produkcja spin-offu popularnego serialu „Biuro”. Nowy zespół będzie pracował w uniwersum Dunder Mifflin w nowym składzie i nowej lokalizacji, mówi WomanEL.

Jak podaje Hollywoodreporter, w obsadzie wystąpią Domhnall Gleeson („Ex Machina”, „Gwiezdne wojny”) i Sabrina Impacciatore („Biały lotos”, „7 kobiet i morderstwo”). Nad filmem pracują Greg Daniels, twórca amerykańskiej wersji The Office, i Michael Coman. Obaj są producentami wykonawczymi obok Ricky'ego Gervaisa i Stephena Merchanta, a także Howarda Kleina, Bena Silvermana i Banijaya Americas.

Yakoyu W nowym „Biurze” powstanie nowy zespół… Dzherelo: Hollywoodreporter

Według Lisy Katz, prezes ds. treści scenariuszowych w NBCU Entertainment, minęło ponad 10 lat od ostatniego odcinka „The Office” Office”.

We współpracy z Universal Television ten nowy serial, którego akcja rozgrywa się uniwersum Dunder Mifflin wprowadza nową obsadę postaci w świeże miejsce. A to miejsce to gazeta codzienna

stwierdziła Lisa Katz.

Serial zachował popularność nawet po zniknięciu z anteny. Zdobył nawet nowy po emisji w serwisach streamingowych. Do 2023 roku Biuro można było oglądać w serwisie Netflix. Wszystkie sezony są teraz dostępne w Amazon Prime Video i Peacock, w tym rozszerzone wersje znanych odcinków.

Wcześniej informowaliśmy, że Netflix ogłosił rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu „Środy”.

Źródło informacji

Exit mobile version