Site icon GEO Polityka

Brawa podwójnie: Netflix ogłosił rozpoczęcie zdjęć do środowego sezonu 2

Niebo się obraca. Dzherelo: pinterest.com < /i>

W końcu to się stało: rozpoczął się serial, który przyciągnął miliony widzów na całym świecie drugi sezon. Brawa podwójnie, bo środa i towarzystwo wróciły, mówi WomanEL.

7 maja Netflix ogłosił rozpoczęcie zdjęć, a także obsadę, w której znalazło się kilka wielkich nazwisk.

Klaśnij dwa razy , bo środa i firma wraca. Źródło: Netflix

Drugi sezon środowego serialu jest już w produkcji. Prosimy o podwójne brawa dla naszej obsady, do której dołączyli teraz Christopher Lloyd, Steve Buscemi, Thandiwe Newton, Joanna Lumley, Gailey Joel Osment, Geezer Matarazzo i Billie Piper – oznajmił Netflix w oficjalnym poście w mediach społecznościowych X.

Wrócą wszyscy, którzy przeżyli (dosłownie) pierwszy sezon. Są to aktorzy Jenna Ortega (Wednesday Adams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Adams), Luis Guzman (Gomez Adams), Isaac Ordonez (Pugsley Adams), Emma Myers (Enid Sinclair), Joy Sunday (Bianca Barclay) (Tyler Galpi) i inni.

Zaginął kanadyjski aktor Percy Gaines White, który grał Xaviera Thorpe'a. Po tym, jak na początku 2023 roku aktor został oskarżony o napaść na tle seksualnym, jego udział w kontynuacji serialu pozostawał pod znakiem zapytania.

Nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery, premiera nowego sezonu prawdopodobnie nastąpi w połowie 2025. Netflix odtajnił jedynie tytuł pierwszego odcinka – „Here We Woe Again” w reżyserii Tima Burtona.

Wcześniej pisaliśmy, że gwiazda serialu „Środa” została oskarżona o napaść na tle seksualnym.

p>
Źródło informacji

Exit mobile version