Site icon GEO Polityka

Rosyjscy studenci mają obowiązek pracować w fabrykach zbrojeniowych, – CNS

Studenci Bałtyckiego Państwowego Uniwersytetu Technicznego „Voenmekh” wysyłani są do przedsiębiorstw Federacji Rosyjskiej w kontekście początkowej praktyki. Kiedy jesteś kobietą, musisz dbać o swoje zdrowie.

RBC-Ukraina informuje o tym w poście na stronie internetowej Centrum Opozycji Narodowej (CNS).

Przed odbyciem takiej „praktyki” studenci muszą podpisać umowę o pracę i dokumenty umożliwiające wstęp do suwerennego więzienia. Wypełnij formularz, podając swoje szczególne dane, rodzaj działalności, pochodzenie rodzinne, podróże poza granicę oraz informacje o najbliższych krewnych.

Młodzi ludzie nie są informowani o tym, co będą musieli robić w wojsku przedsiębiorstwa. Jednak na podstawie zeznań swoich poprzedników dzieci zrozumieją teraz, że powstanie zbiórka dronów i innego sprzętu wojskowego, która ma wzmocnić armię w wojnie z Ukrainą.

„Nie da się tego zobaczyć „praktyka” Możliwa jest ochrona ucznia „walką o praktykę” – podaje centralny układ nerwowy.

Rozumie się, że zgodnie z planem Kremla cały region Federacji Rosyjskiej odlicza około 301 mln rubli na zakup sprzętu do zajęć lekcyjnych z zakresu rozwoju, produkcji i obsługi dronów FPV w szkołach.

Wiktymizacja dzieci w wojnie z Ukrainą

Kreml intensyfikuje ideologiczne, techniczne oraz szkolenie bojowe młodzieży, uczniów i studentów przed wojną z Ukrainą i zbiorowym wjazdem.

pierwszej wiosny Wszystkie szkoły na obecnie okupowanych terytoriach Ukrainy rozpoczną prowadzenie zajęć z zakresu sterowania UAV. Do tego czasu drony zaczną zajmować się siłami specjalnymi.

W tym czasie Ukraina dogoniła potęgę agresora w produkcji dronów kamikadze.

Warunki i ważne informacje dotyczące wojny w Rosji z Ukrainą można przeczytać na kanaleRBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version