„Real” po dublecie rezerw wyraźnie pokonał „Bawarię” i zdobył finał Ligi Mistrzów

Real Madryt pokonał Volovę w 1/2 finału mistrzostw ligi 2023/24.

RBC-Ukraina podaje to w wynikach meczu.

Liga Mistrzów, 1/2 finału, mecze uzupełniające

” Real Madryt – Bayern – 2: 1 (pierwszy mecz – 2:2)

Gole: Joselu, 88, 90+1 – Devs, 68

< p>Od samego początku zespoły nie były w defensywie. Nie odrzucił smaku. Gnabry z Monachium nieostrożnie dośrodkował na dalszy słupek, ale jego partnerowi nie udało się zamknąć bramki. W odpowiedzi Vinicius uderzył zza pola karnego, Neuer przeniósł piłkę w słupek, a następnie sparował kończący ruch Rodrigo.

Na 29. linii zgadłem Kane'a. Angielski napastnik skręcił z linii karnej, ale Lunin zareagował na strzał strzelca. Przed przerwą Neuer wykonał nową obronę, wyciągając lob lub strzał Viniciusa z dystansu.

Z kolbą drugiej połowy „Prawdziwego” dodając do aktywności. Głównymi bohaterami wielu ataków byli młodzi Brazylijczycy. Kopnę Rodrigo w miejsce, a po podaniu Viniciusa posyłam piłkę w słupek. Następnie Neuer zareagował na strzał pierwszego z rzutu wolnego, a po solowym podaniu wyciągnął strzał drugiego spod poprzeczki.

Bayern jednak oparł się atakowi Madrytu. A potem sama przeszła do aktywnych działań. Kopnę Musiała w pole karne, zmiękczając piłkę pod jego lewą nogą i wbijając ją pod poprzeczkę – Łunin przechodzi na Kutowija. W ofensywie Devies przechwycił lewą ręką podanie Kane’a z głębi pola, skierował się do środka i luksusowo uderzył w dalszy róg.

Real Madryt po zdobyciu gola zaczął aktywniej zdobywać bramki. „Wierszkow” szybko posłał piłkę do siatki po bramce Monachium po zagraniu z Kutowojem, jednak bramka została stracona po faulu Kimmicza. Na potwierdzenie Kane skierował piłkę w tył słupka.

I wtedy Joselu stał się prawdziwym żartownisiem Realu Madryt. Ostatni napastnik pojawił się na boisku w 81. kwarcie i po dziesięciu atakach całkowicie odwrócił losy spotkania. Zaraz potknę się przy wykończeniu, jeśli Neuer nie naprawił piłki po uderzeniu Winicjusza z rzutu karnego. A potem w ataku w innym tempie ponownie zamknął dośrodkowanie Rüdigera i było już 2:1!

Klub Królewski pokonał rakhunoka mistrzowskim ściskiem. Real Madryt dotarł do 18. finału Pucharu Europy w historii. Madryt będzie próbował zdobyć 15. trofeum przeciwko Borussii Dortmund na londyńskim Vembly.

Przed zapowiedzią Borussia minimalnie pokonała PSG na wyjeździe.

Terminovy ​​Przeczytaj ważne informacje na temat wojny pomiędzy Rosja i Ukraina na kanale telegramu RBC-Ukraina.