Site icon GEO Polityka

Irina Fedyshyn zaszła w ciążę z trzecim dzieckiem

Ukraińska piosenkarka Irina Fedyshyn jest w trzeciej ciąży i wkrótce ponownie zostanie mamą. Gwiazda podzieliła się dobrą nowiną podczas premiery swojego utworu „Secret”. W teledysku do lirycznej kompozycji Irina pokazała zauważalnie zaokrąglony brzuch, potwierdzając, że jest w ciąży – pisze WomanEL.

W filmie piosenkarka zmienia miejsca, zmysłowo wykonuje piosenkę i tworzy romantyczny nastrój. Pod koniec filmu pojawia się jej mąż i producent Witalij Chelnok. Razem podziwiają przyrodę, a na moście na tle stawu Witalij delikatnie dotyka okrągłego brzucha Iriny, zapowiadając nadchodzący dodatek do rodziny.

Irina Fedyshyn spodziewa się trzeciego dziecka ze swoim mężem Witalijem Chełnokiem. Źródło: youtube.com/irynafedyshyn

W tej chwili Irina Fedyshyn nie ujawnia żadnych innych szczegółów dotyczących ciąży, ale jej wierni fani wspierali i gratulowali piosenkarce, ciesząc się nią i przyszłym dzieckiem. Fani mogą spodziewać się większej ilości materiałów o ciąży i nowych szczegółów na temat jej stanu. Przypomnijmy, że para wychowuje już dwóch synów – Jurija i Olega. Warto zauważyć, że Irina Fedyshyn i Witalij Chełnok pobrali się, gdy piosenkarka miała 19 lat i do tej pory para wykazywała swoje pozytywne cechy rodzinne.

Nawiasem mówiąc, Irina Fedyshyn niedawno mówiła o żałobie w rodzina.

Źródło informacji

Exit mobile version