Site icon GEO Polityka

Eksperci ISW wyjaśnili, w jaki sposób Federacja Rosyjska podchodzi do postępu nuklearnego

Kreml wyraźnie reaktywuje kampanię refleksyjnej kontroli, mającą na celu podjęcie decyzji ws. i, vikorists Nuclear dali dyplomatyczne manipulacje

w sprawie zboża RBC-ukraińskiego, do ISW

w sprawie dumy hexpertiva, kontrola refleksyjna jest kluczem do ilibriomacji Rosijskiego. z Gribedi Vini. Taktyka ta opiera się na formowanych myślach wroga w dodatkowym celu bezpośredniej retoryki i działań informacyjnych w taki sposób, aby dobrowolnie działał przeciwko działaniom Rosji.

Rosja często wikoryzowała tę koncepcję, jesteś w postaci „brzęczącej” zbroi nuklearnej w godzinie zakrojonej na szeroką skalę inwazji na Ukrainę, mającej na celu agitację Zachida do udzielenia wsparcia wojskowego Kijówowi.

Analitycy twierdzą, że najważniejsze elementy rosyjskiego urzędnicy mają wyeliminować retorykę nuklearną jako formę refleksyjności bez kontroli. Rosyjscy urzędnicy stale łączą bieżącą gotowość nuklearną i niejasną groźbę spłaty broni nuklearnej z ważnymi decyzjami politycznymi do zakończenia wojny na Ukrainie.

Co wiało

Nagada Wczoraj, 6 maja, rosyjskie Ministerstwo Obrony ogłoszono przygotowania do energetyki nuklearnej, zaczynajmy. Zokrema, wraz z nadejściem wojsk rosyjskich, planują kontynuować przygotowania do czasu zamrożenia taktycznej broni nuklearnej. Kreml przygotowuje się do rozpoczęcia „prowokacyjnych działań” kraju.

Warto zauważyć, że niedawno szef Ministerstwa Zdrowia Wielkiej Brytanii David Cameron stwierdził, że jego kraj pozwala Ukrainie na stagnację Brytyjczyków za ataki na cele na terytorium Rosji.

Pentagon stwierdził także, że plany Rosji dotyczące przeprowadzenia ofensywy nuklearnej stanowią reakcję na beznadziejną retorykę Kremla.

Przeczytaj warunki oraz ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC -Ukraina w Telegramie.< /p>

Exit mobile version