Site icon GEO Polityka

Anthony Pompliano: „Cena Bitcoina będzie nadal rosła w dłuższej perspektywie”

Założyciel Pomp Investments w wywiadzie dla CNBC powiedział, że Bitcoin będzie wykazywał wzrost w dłuższej perspektywie. Według kryptooptymisty nie należy zwracać uwagi na zmienność cyfrowego złota i zmianę ceny z dnia na dzień.

Anthony Pompliano przedstawił następujący argument: 200-dniowa średnia krocząca (DMA) osiągnęła najwyższy poziom w historii powyżej 50 000 dolarów. Oznacza to, że Bitcoin pokazuje siłę na rynku, pomimo spadku wartości po halvingu:

„W dłuższej perspektywie cena Bitcoina nadal rośnie, chociaż jego cena jest zmienna każdego dnia. Jest silny jak zawsze.”

Wielu posiadaczy pierwszej kryptowaluty nie jest gotowych sprzedać tego aktywa, ponieważ spodziewają się kontynuacji cyklu wzrostu cen w średnim okresie, mówi Anthony Pompliano.&nbsp ;

Analitycy CryptoQuant odnotowali wyjątkowo niską aktywność wśród portfeli o saldzie 1000-10000 BTC. Z reguły właściciele takich kont Bitcoin zapewniają znaczną zmienność spadkową na rynku kryptowalut.

Anthony Pompliano stwierdził wcześniej że ze względu na wysokiej jakości zasady monetarne kapitalizacja Bitcoina przekroczy kapitalizację złota.

Источник: bits.media

Exit mobile version