Site icon GEO Polityka

5 sposobów na poprawę seksu oralnego następnym razem, gdy będziesz w nastroju

Jak wypolerować seks oralny, Dzherelo: freepik.com < i class="rbi rbi-share">

Seks oralny może wydawać się nudny i monotonny. Ale to nieprawda. Dzięki wskazówkom, jak usprawnić seks oralny udostępnionym przez The Every Girl, możesz (wraz ze swoim partnerem) opanować tę sztukę i doświadczyć przyjemności, o jakiej nigdy wcześniej nie marzyłeś.

TreśćJak poprawić seks oralny: zmień pozycjęDodaj zabawki erotyczneJak poprawić seks oralny: zrób hałasGraj temperaturą i teksturąJak poprawić seks oralny: drażnij partnera

Nawet jeśli myślisz, że uważa się za profesjonalistę w tej dziedzinie, WomanEL jest przekonany, że nikomu nie będzie źle nauczyć się czegoś nowego dla siebie.

Jak poprawić seks oralny: zmień pozycję

Pozycje seksualne służą nie tylko penetracji. Prawdopodobnie słyszałeś lub doświadczyłeś klasycznych pozycji seksu oralnego. Ale spróbuj poeksperymentować: pozycja 69, leżenie na brzuchu, siedzenie na twarzy partnera. Robiąc to, będziesz w stanie uwydatnić i zmienić doznania, kąty i efekty wizualne, których zazwyczaj doświadczasz. Pamiętaj jednak, że najlepsza pozycja to ta, którą lubisz Ty i Twój partner.

Dodaj zabawki erotyczne

Seks zabawki pomogą Ci uzyskać nowe doznania z seksu oralnego, Źródło: freepik.com

Odrobina zabawkowej aktywności podczas pracy z głową to świetny sposób na przełamanie tempa i zabawę zupełnie nowym elementem sensorycznym. W przypadku partnerów posiadających pochwę zabawki można wykorzystać do stymulacji łechtaczki, pochwy i sutków, aby wzmocnić i uzupełnić to, co już dzieje się z językiem i palcami. Partnerzy posiadający penisy mogą po prostu umieścić wibrator u podstawy penisa. To doda intensywnych wrażeń i wzmocni już wykonywane ruchy lizania, ssania lub kołysania.

Jak poprawić seks oralny: zrób trochę hałasu

Nie mamy na myśli tylko jęków przyjemności lub słów aprobaty wobec Twojego partnera. Chodzi o szeptanie. Hałas podczas stymulacji ustnej może imitować wibracje zabawki, ale jest cieplejszy. Głośne okrzyki radości obojga partnerów mogą pogłębić waszą więź i przypomnieć, że partner lubi sprawiać wam przyjemność.

Baw się temperaturą i teksturą

Wypicie wody z lodem lub trzymanie kostki lodu w ustach tuż przed stosunkiem oralnym spowoduje ekscytujące i zaskakujące uczucie mrowienia. Możesz nawet poeksperymentować z ciepłą wodą, aby uzyskać odwrotny efekt. Chociaż niektórzy ludzie używają jedzenia, zalecamy lubrykant smakowy, aby pobawić się teksturą i smakiem. Jest bezpieczniej: żywność może zaburzyć równowagę pH – pieczenie i swędzenie są nieprzyjemne.

Jak poprawić seks oralny: drażnij swojego partnera

Zacznij powoli i naprawdę ciesz się doświadczeniem. Dokuczanie może być głęboko intymne i nie ma nic bardziej seksownego niż oczekiwanie. Zaczynając od szyi, powoli przesuwaj się w stronę klatki piersiowej, brzucha i ud (lub dowolnej strefy erogennej). Całuj i ssaj wszędzie, z wyjątkiem tych, których chce twój partner. Używaj palców i zabawek (cokolwiek, co działa dla Ciebie i Twojego partnera), aby celowo doprowadzić swojego partnera na skraj pożądania. Zwiększy to przyjemne doznania, gdy w końcu dotkniesz penisa lub łechtaczki.

Oddychanie jest również niesamowitym narzędziem, jeśli chodzi o dokuczanie. Pozwolenie, aby Twoje pocałunki i ciepły oddech podtrzymały poczucie oczekiwania w najbardziej wrażliwych obszarach partnera, doprowadzą go do szaleństwa w najlepszy możliwy sposób.

Wiele par chce wypróbować trend sprośnych rozmów w łóżku. Ale jak zacząć? Oto pomocny przewodnik.

Źródło informacji

Exit mobile version