Site icon GEO Polityka

Kristen Stewart ogłasza swój debiut reżyserski

Kristen Stewart ogłosiła swój debiut reżyserski. Dzherelo: Glamour

34-letnia amerykańska aktorka Kristen Stewart jest gotowa zasiąść na fotelu reżyserskim.< /p>

W wywiadzie na okładkę PORTERA gwiazda powiedziała, że ​​wkrótce zadebiutuje jako reżyserka, kręcąc film fabularny na podstawie wspomnień Lydii Yuknavich z 2011 roku pt. Chronologia wody – pisze WomanEL.

Kristen na okładce magazynu PORTER. Źródło: People

Jednak Kristen ostrzegła, że ​​film będzie opowiadał o kazirodztwie, menstruacji i kobiecie, która brutalnie odzyskuje swój głos i ciało, przez co czasami będzie trudno go oglądać… ale będzie ekscytująco.

Zgodnie z notką zatytułowaną „Chronologia wody” Film eksploruje „kwestie płci, seksualności, przemocy i rodziny z perspektywy pływaka, który przez całe życie jest artystą”.

Projekt zagłębia się w podróż głównego bohatera jako zmaga się ze skutkami skrajnego żalu, jaki wywiera na nią rozwój seksualności, która kwestionuje normy społeczne poprzez pociąg do mężczyzn i kobiet. Fabuła śledzi jej rozwój jako pisarki, podróż przez uzależnienie, samozniszczenie i ostatecznie poszukiwania przetrwania dzięki miłości i macierzyństwu.

Przejście Stewart od aktorstwa do reżyserii podkreśla jej kontrastujące doświadczenia w przemyśle filmowym . Przyznała, że ​​nastąpiła zmiana w kontroli twórczej, uznając, że wyzwania związane z opracowaniem i realizacją projektu stanowią większe wyzwanie w porównaniu z byciem aktorem w służbie czyjejś wizji.

Ten nadchodzący projekt stanowi znaczący krok w karierze Kristen, demonstrując jej artystyczna ewolucja i chęć zgłębiania złożonych tematów, które przesuwają granice tradycyjnego kina.

W swoim najnowszym wywiadzie aktorka opowiedziała o Robercie Pattinsonie, strachu przed porodem i silnych kobietach.

Źródło informacji

Exit mobile version