Site icon GEO Polityka

Zełenskiego o ustanowieniu bezpiecznych ziem: naprawdę nam bardzo pomogli

Umowy z krajami partnerskimi dotyczące gwarancji bezpieczeństwa od dawna pomagają Ukrainie m pozostałe 6 miesiące. Zwłaszcza w godzinie pochwały Kongresu USA za dodatkową pomoc dla Kijowa.

RBC-Ukraina informuje o tym w związku z oświadczeniem Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w godzinie ostrej konferencji prasowej z Sekretarzem Generalnym NATO Jens Stol Tenberg.

„Ponieważ nasze dokumenty stanowią gwarancję bezpieczeństwa, naprawdę bardzo nam pomogły, zwłaszcza że otrzymaliśmy wsparcie ze strony Stanów Zjednoczonych” – powiedział Zełenski.

W swoim Słowem, reszta losów systemów oprogramowania i szczegóły na ich temat Zawsze było finansowanie, jak to określono w obowiązujących przepisach.

„Rozumiesz wszechstronność obrony przeciwlotniczej i powiem ci szczerze że w tym czasie nadeszły te systemy lub niektóre części systemów obrony powietrznej i pozostałości zagłady, pojawił się smród. „Oczywiście fundusze przeznaczone w 8 obszarach na gwarancje bezpieczeństwa naprawdę nam pomogły” – powiedział prezydent .

Gwarancje bezpieczeństwa

Wygląda na to, że minął koniec NATO na Wileńszczyźnie, w którym grupa G7 podpisała kompleksową deklarację w sprawie gwarancji bezpieczeństwa dla Ukrainy.

Partnerstwa z Ukrainą podpisały już Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Francja, Dania, Włochy, Finlandia, Holandia i La Yours.

W tym samym czasie Ukraina wróciła do domu i rozpoczęła negocjacje w sprawie gwarancji bezpieczeństwa z Portugalią i Polską.

Ukraina współpracuje także ze Stanami Zjednoczonymi w celu zawarcia porozumienia w sprawie gwarancji bezpieczeństwa na 10 lat. Trwają już prace nad „konkretnym tekstem” dokumentu.

Wcześniej szef Kancelarii Prezydenta Andrij Jermak mówił, że gwarancje bezpieczeństwa ze Stanów Zjednoczonych nie ustępują amerykańskiemu memorandum z Izraelem .

>< em>Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą nakanale Telegramu RBC-Ukraina.

Exit mobile version