Site icon GEO Polityka

Polscy rolnicy odblokowali wszystkie punkty kontrolne na granicy z Ukrainą, ale jest pewien niuans

Polscy rolnicy odblokowali przejście Rawa-Ruska na granicy z Ukrainą dla przejazdu vantazhivok. Jednocześnie uniemożliwia się wjazd pojazdów przewożących zboża.

RBC-Ukraina informuje o tym w komunikacie przesłanym służbie prasowej DPSU i oficerowi rzecznemu wydziału Andrijowi Demczence na antenie podczas teleton.

Według Derzhprikordonservice polscy rolnicy podjęli decyzję o zablokowaniu przepływu ważnych usług transportowych przed punktem kontrolnym Grebenne-Rava-Ruska. Wydawanie przepustek przez granicę na dwóch trasach odbywa się w trybie normalnym.

Obecnie wskazuje się, że przy wjeździe do Polski nie ma konieczności pokonywania przeszkód typu przemieszczanie się zbóż. Z tego typu punktu widokowego można korzystać na terenie Polski, także w trybie tranzytowym.

“Tak naprawdę odblokowana została dzisiaj tylko jedna trasa. A wraz z tym odblokowaniem wszystkie szlaki na granicy z Polską Polska może zostać teraz odblokowana” – po poinformowaniu Demczenki.

Vin zauważył, że w obozie o godzinie 10:00 spodziewany jest bardziej intensywny atak wandalizmu przez „Rawę-Ruską”, który ma urazić strony.< /p> Blokada kordonu

Zgadnij co, od końca minionego losu, polscy rolnicy blokują ruch wantażiwoków na granicy z Ukrainą. Początkowo sytuacja szybko się ustabilizowała, jednak po gwałtownych protestach wznowiono blokadę.

Już wcześniej informowano, że polscy rolnicy planowali ożywienie bram wjazdowych na jednym z zablokowanych przejść kontrolnych na granicy z Krawędź Uzbekistanu. Porozmawiajmy o punkcie kontrolnym „Rava-Ruska – Grebenne”.

W ten sam sposób w XX kwartale polscy rolnicy odblokowali dwa punkty kontrolne – „Szegini – Medika” i „Krakiwiec – Korczowa” – na granica z Ukrainą.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version