Site icon GEO Polityka

Pieskow wyobrażał sobie „rosnącą panikę” wśród ukraińskich obrońców na froncie

11 0

Zdjęcie – ria.ru

Przedstawiciel Rosyjski dyktator w wywiadzie dla programu „Moskwa. Kreml. Putin powiedział, że los ukraińskiego przywódcy Władimira Zełenskiego jest już „z góry przesądzony” i że wielu wkrótce zacznie kwestionować legitymację prezydenta i będzie on musiał się usprawiedliwiać, podaje NBN.

Po raz kolejny mówca Putina zauważył, że dla Federacji Rosyjskiej najważniejsze jest zabezpieczenie siebie, kontynuowanie tzw. „SVO” i wypełnianie jego zadań. Zdaniem sekretarza prasowego rosyjskiego przywódcy w szeregach ukraińskich obrońców na froncie rzekomo narasta panika i „dla okupantów ważne jest utrzymanie tej dynamiki”.

Przedstawiciel Kremla dodał także że „kolektywny Zachód plus jeden” „słabo” przetestuje kraj agresora i „najważniejsze, aby nie pokazywać tego Rosjanom”.

Wcześniej Pieskow odpowiedział na wezwania Francuzów Prezydent Emmanuel Macron za rozejmem olimpijskim. Przedstawiciel Administracji Federacji Rosyjskiej poskarżył się na Ukrainę, która rzekomo wykorzystuje tego typu inicjatywy w celu „przezbrojenia i przegrupowania”.

nbnews.com.ua

Exit mobile version