Site icon GEO Polityka

Modlitwa za żołnierzy do Wielkiego Męczennika Jerzego Zwycięskiego

Modlitwa za żołnierzy. Dzherelo: pinterest.com < /i>

Ukraińcy szczerze wierzą, że modlitwa za żołnierzy do Wielkiego Męczennika Jerzego Zwycięskiego chroni lepiej niż kamizelki kuloodporne i hełmy Za żołnierzy Ukraińskich Sił Zbrojnych można modlić się w dowolnym miejscu i o dowolnej porze – nie trzeba w tym celu chodzić do kościoła. Podczas modlitwy zaleca się przebywanie w cichym miejscu i ze sobą, a także szczerą wiarę w wynik – pisze WomanEL.

Wielki Męczennik Jerzy Zwycięski. Źródło: pinterest.com

Modlitwa za żołnierzy do Wielkiego Męczennika Jerzego Zwycięskiego

Święty, chwalebny i całkowicie uprawomocniony Wielki Męczennik Jerzy! Kłaniamy się Tobie i modlimy się do Ciebie — wąchaj nasze modlitwy i przekaż je Panu Bogu, nie pozbawiaj nas kłopotów i smutków, nie pozbawiaj nas bez szacunku błogosławieństw.

Przynieś naszej Ojczyźnie Ukrainie zwycięstwo nad okrutnym wrogiem, ocal naszą wiarę i daj odwagę i odwagę, jest armia ukraińska. Prosimy Cię, Grzegorzu Zwycięski, abyś zniszczył siły naszych wrogów, okrył ich hańbą, zmiażdżył chełpliwość ich ducha. Nie pozwólcie, aby powstał smród, abyśmy mogli otrzymać Bożą pomoc.

Módlcie się do Boga i ludu Stwórcy, aby oszczędził nam męki i dał naszym żołnierzom siłę do wyzwolenia ziemi ukraińskiej z rąk rzeźni, bo my na prawicy walczymy o dobro — za obronę Ojczyzny. Chwała Ojcu, Synowi Ducha Świętego. Amen.

Pisaliśmy wcześniej, że modlitwa Wielkiego Tygodnia jest ważną częścią przygotowań do Wielkanocy.

Źródło informacji

Exit mobile version