Manchester City pewnie pokonał Nottingham i zapiera dech w piersiach Arsenalowi w walce o tytuł (wideo)

"Obywatele" Do Kanonierów tracą jeden punkt, ale mają jeszcze mecz do rozegrania.

Manchester Citywygrał na wyjeździe z Nottingham w meczu 35. ​​runda angielskiej Premier League (EPL)0:2.

Zespół Pepa Guardioli strzelał gola gospodarzom w każdej połowie. W 32. minucie Joshko Guardiol wyprowadził „mieszkańców” na prowadzenie.

A w 71. minucie Erling Haaland< /strong> strong> strzelił swojego 21. gola w sezonie Premier League. Norweski napastnik stał się jedynym liderem w wyścigu punktowym, pokonując pomocnika Chelsea Cole’a Palmera jednym golem.

Pamiętaj, że Kevin De Bruyne zaliczył w tym meczu dwie asysty.

Recenzja meczu „Nottingham” – „Manchester City”

Zostanie dodana wkrótce.

Po tym meczu „Manchester City” (79 punktów) zajmuje drugie miejsce w Premier League, przegrywając jednym punktem z Ukraińcem Arsenalu Aleksandrem Zinczenką. Jednocześnie „sky blues” mają za sobą mecz.

Nottingham (26 punktów) utrzymało się na 17. pozycji i tylko o punkt wyprzedza znajdujące się w strefie spadkowej Luton. Nawiasem mówiąc, Foresters odjęto cztery punkty za naruszenie zasad finansowego fair play.

W kolejnej rundzie Manchester City zmierzy się z Wolverhampton 4 maja, a Nottingham tego samego dnia zagra na wyjeździe z Sheffield United .