„Rukh” pewnie pokonał „Veresa” i był blisko strefy Pucharu Europy (wideo)

W drugiej połowie Lwów zmienił losy spotkania.

Rukhpokonał Veresa u siebie w 26. rundzie ukraińskiej Premier League (UPL). Mecz na Lwowskiej Arenie zakończył się wynikiem 3:1.

Równeński klub wyszedł na prowadzenie w 30. minucie – bramkę zdobył lwowski obrońca Bohdan Slyubyk gol samobójczy< /em>.

Po przerwie „Żółto-czarni” odrobili straty. W 48. minucie wynik wyrównał Słuubik, w 59. Brazylijczyk Talles wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, a sześć minut później Jarosław Karabin< /em strzelił trzeciego gola do bramki gości.

Recenzja meczu „Rukh” – „Veres”

Will zostanie dodane wkrótce. p>

Po tym zwycięstwie Rukh (44 punkty) zajmuje piąte miejsce w UPL i jest bardzo blisko strefy Pucharu Europy – lwowski klub traci tylko punkt do czwartego w tabeli Dniepru -1. „Veres” (20 punktów) pozostał na 14. pozycji – w strefie meczów przejściowych o utrzymanie zapisów w dywizji Eltin.

W kolejnej rundzie „Rukh” zmierzy się majowo na wyjeździe z „Aleksandrią” 4, a „Wieres” rozegra 1 maja przełożony mecz V rundy mistrzostw Ukrainy z Dynamem.