„Minai” pokonał „Czornomorec” i opuścił pozostałe miejsce UPL

Zakarpacki „Minai” pokonał „Czornomorec” z Odessy w 26. rundzie ukraińskiej ї Prem' Er-League.

RBC-Ukraina donosi o tym z prośbami o wynik meczu.

Ukraina, Premier League, 26. kolejka

“Minaj” – „Czornomorec” – 2:0

Goli: Korablin, 6, Remenyak, 63

Gospodarze strzelili pierwszego gola po pierwszym nieudanym ataku. Podczas tej bitwy zakarpacki napastnik Ustimenko potknął się, ale nie pozwolono mu się przedrzeć. Następnie piłka została przechwycona przez Statek i wysłana do bramkarza „żeglarzy”.

Podczas gdy „Czornomorec” został powalony, lód „Minay” nie zyskał przewagi siłowej. Wezmę ten sam statek, pokonam obronę i przebiję się przez bramę. I wtedy Varakuta sparował wymijające uderzenie Vakulyi, a Remenyak trafił w bramkę!

Krok po kroku przychodziły do ​​ciebie determinacje i zepchnęły epicentrum pod bramy władzy. Tym razem kontrataki Zakarpacia wyglądały znacznie ostrzej, mimo dobrze przygotowanych ataków gości. A na początku drugiej połowy Ustimenko trenował „żeglarzy”, nie trafiając kilku z dystansu.

Wszystko się połączyło w 63. kwarcie. Remenyak przerzucił piłkę nad obrońcą i kolejnym strzałem pokonał bramkarza – 2:0. W tej sytuacji rolę asystenta odegrał defensywny zawodnik Dmitruk.

Kolejny gol „Minaya” sprawił, że finał stał się już formalnością. Gdy tylko stracili piłkę, był moment, w którym „Chornomorec” ustawiał Bragarę celując w poprzeczkę, po czym gra rozpadła się na mikroodcinki. Faule towarzyskie, zmiany taktyczne, dużo bójek i liczby na tablicy wyników nie uległy zmianie.

Rundy przesunęły „Minay” do przodu na początek mistrzostw, zostawiając resztę turnieju UPL tabela. Zakarpaci zdobyli 19 punktów i po dodatkowych występach wyprzedzają Charkowa „Metalist 1925”. Timing: „Czornomorec” jest na 9. chodynce (29 punktów).

Przed zapowiedzią przygotowali kalendarz meczów reprezentacji Ukrainy w różnych kategoriach na rok 2024.

Warunki i ważne informacje dotyczące Przeczytaj wojnę między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.