„Dynamo” w mniejszości odniosło zwycięstwo nad „Dnieprem-1” i kontynuowało walkę o mistrzostwo (wideo)

Vladislav Vanat strzelił decydującego gola w doliczonym czasie gry.

Dynamo pokonało na wyjeździe drużynę Dniepr-1 w centralnym meczu 26. rundy ukraińskiej Premier League (UPL). Mecz na Dnepr Arenie w Dnieprze zakończył się wynikiem 1:2.

Już w 15. minucie mecz został zawieszony ze względu na ostrzeżenie o nalocie. Po powrocie na boisko drużynie Dniepru udało się otworzyć wynik meczu – w 43. minucie biało-niebiescy obrońcy Taras Mikhavko i Denis Popov przegrali walkę z Aleksiejem Gutsulyakiem< /strong>, który następnie spokojnie pokonał Georgy'ego Bushchana.

Na początku drugiej połowy drużyna Aleksandra Szowokowskiego odbiła się od siły. W 49. minucie Vladislav Kabaev potężnym uderzeniem spod poprzeczki spoza pola bramkowego.

Do końca meczu drużyna Kijowa pozostała w mniejszości – w 88. minucie Aleksander Tymchikwskoczył przeciwnikowi od tyłu, za co otrzymał prostą czerwoną kartkę.

Jednak nawet przy dziesięciu zawodnikach Dynamo byli w stanie strzelić zwycięskiego gola. W doliczonym czasie gry stołeczna drużyna zorganizowała szybki kontratak, w którym Vladislav Vanat posłał piłkę do bramki, wykorzystując podanie Vladislava Supryagi.

Przegląd meczu „ Dniepr-1 – Dynamo

Zostanie dodany wkrótce.

Po tym zwycięstwie Dynamo (57 punktów) zajmuje drugie miejsce w UPL i zmniejszył przewagę do lidera Szachtara, który jest o jeden punkt od lidera, ale Pitmen mają przed sobą mecz w ręku. „Dniepr-1” z 45 punktami pozostał na czwartym miejscu.

1 maja mieszkańcy Kijowa będą gościć „Wieres” w przełożonym meczu V rundy mistrzostw Ukrainy i drużynę Jurija Maksimowa zmierzy się u siebie z „Krivbassem” 6 maja.