Niszczycielska zemsta: wyłoniono drugiego finalistę Pucharu Włoch (wideo)

Juventus zagra w meczu finałowym turnieju i Atalanta.

Atalanta pokonała Fiorentinę w drugim meczu półfinału Pucharu Włoch >. Spotkanie w Bergamo zakończyło się wynikiem 4:1.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się domowym zwycięstwem Fiołków z wynikiem 1:0. Dlatego w rewanżu „Bogini” miała za zadanie odrobić minimalną porażkę, z którą skutecznie sobie poradziła.

Już w 8. minucie Dziesięciu Kopmeinerów poprowadził gospodarzy na prowadzenie i tym samym wyrównał w dwumeczowym pojedynku.

Wkrótce Atalanta mogła ponownie strzelić gola, ale po przejrzeniu powtórki wideo (VAR) bramka Gianluca Scamacca w 13. minucie nie została uznana. z powodu faulu.

Na początku drugiej połowy Fiorentina została w dziesiątce – Nikola Milenkovic otrzymał czerwoną kartkę w 53. minucie.

Mimo przewagi liczebnej goście zdołali wyrównać – w 68. minucie bramkę zdobył Lucas Martinez Cuarta.

Jednak Bergamaschi odpowiedział bramką w 75. minucieScamacchi, a następnie w doliczonym czasie gry jeszcze dwukrotnie trafił do bramki Fiołków – celne strzały oddał Ademola Lookman< /strong> i Mario Pasalic.

Recenzja meczu „Atalanta” – „Fiorentina”

Tak więc Atalanta po dwóch meczach wygrała 4:2 i dotarła do finału Pucharu Włoch, gdzie zagra z Juventusem, który w półfinale przeszedł mocne>Lazio (2:0, 1:2).

Finałowy mecz Pucharu Włoch zaplanowany jest na 15 maja.