Bournemouth, z Zabarnym w mniejszości, utrzymało zwycięstwo nad Wolverhampton w Premier League (wideo)

"Wiśnia" przerwał passę trzech meczów bez zwycięstwa w mistrzostwach Anglii.

Bournemouthukraińskiego obrońcy Ilyi Zabarnego odniosło wyjazdowe zwycięstwo nad Wolverhampton w przełożony mecz 29. kolejki angielskiej Premier League (EPL). Mecz na stadionie Molineux zakończył się wynikiem 0:1.

Jedynego gola w tym spotkaniu zespół Andoniego Iraoli strzelił w 37. minucie. Autorem zwycięskiego uderzenia był napastnik z Ghany Antoine Semenio.

W drugiej połowie gospodarze mogli wrócić, ale bramka, która padła gola w 65. minucie zdobył Hwang Hee Chan, został odwołany z powodu naruszenia regulaminu.

The Cherries zakończyli mecz mniejszością – w 79. minucie węgierski obrońca Milos Kerkez< /em> otrzymał prostą czerwoną kartkę.

Zabarny znalazł się w wyjściowym składzie Wiśni i rozegrał pełny mecz. 21-letni Ukrainiec nie opuścił ani minuty w 34 meczach swojej drużyny w tym sezonie w Premier League.

Recenzja meczu „Wolverhampton” – „Bournemouth”< /h3>

Przerwając passę trzech meczów bez zwycięstwa, Bournemouth (45 punktów) awansowało na dziesiąte miejsce w Premier League. „Wolverhampton” (43 punkty) spadł na 12. pozycję.

W kolejnej rundzie zespół Zabarnego zmierzy się 28 kwietnia z „Brighton”. Dzień wcześniej Wolves zmierzą się u siebie z Luton.